5 країн, які запустять програми для цифрових кочівників у 2024

Дата:

Поділитися:

Тренд популярності віддаленої роботи в інших країнах продовжує набирати обертів. Підхід “живеш і працюєш там, де хочеш” мені зрозумілий і близький. Тому я продовжую слідкувати у своєму блозі за тим, які країни приймають цифрових кочівників і за яких умов. Кожного тижня моніторю інформацію з цієї теми на провідних новинних та профільних сайтах.

У 2024 році ще 5 країн планують запустити програми віз для віддалених працівників або цифрових кочівників (номадів).

Ось ці країни.

Андорра

Андорра планувала запустити візу для цифрових кочівників ще у 2021 році, але офіційно затвердила програму наприкінці 2023 року.

У Андоррі є одне дивне обмеження – у країні не може перебувати одночасно більше 50 цифрових кочівників. Дійсно, країна крихітна, тому дивуватися немає чому.

Перед тим як подати заявку на таку візу в Андоррі, твоя робота повинна бути схвалена Міністерством економіки. Якщо заявку схвалять, то за цією візою можна буде перебувати в країні до 2 років з можливістю продовження. Заявки вже приймаються.

Андорра – це гори, безмитна торгівля і гірськолижний курорт із зрозумілими цінами. До того дж поруч Франція і Іспанія.

Andorra
Andorra

Філіппіни

Очікується, що віза для цифрових кочівників на Філіппінах буде запущена в першому півріччі 2024 року.

Деталі отримання та вимоги до претендентів на візу поки що не відомі. Очікується, що вимоги до річного доходу будуть на рівні 24000 доларів США. І дуже малоймовірно, що ця сума налякає віддалених працівників.

Віза цифрового кочівника на Філіппінах буде видаватися на 1 рік з правом продовження ще на 12 місяців.

Філіппіни – це низькі ціни, чудовий клімат, найкращі пляжі та море, а також культурні традиції та смачна їжа. Крім того, Філіппіни відмінна площадка для вивчення інших країн Південно-Східної Азії.

Philippines
Philippines

Південна Корея

До країн, що приймають цифрових кочівників, приєднається Південна Корея. З відповідною візою можна буде перебувати в країні до 2 років.

Фінансовий поріг отримання такої візи високий – 84,96 млн вон (65 000 доларів США). Якщо ви заробляєте таку суму, то ймовірно, вам сподобається в Південній Кореї. Країна зараз на піку популярності серед туристів всіх форматів.

Korea, Seoul
Downtown cityscape of Seoul, South Korea

Японія

Нарешті, стартує віза цифрового кочівника в Японії. Очікувана дата початку програми – кінець березня 2024 року.

В Японії віза для цифрових кочівників буде мати найвищі вимоги до розміру доходу. Це не дивно, оскільки країна дорога.

Заявники на цю візу повинні будуть показати щорічний дохід на рівні 10 млн ієн (68 300 доларів США) плюс приватне медичне страхування.

Japan, Fuji
Japan, Fuji

ПАР

Південна Африка в кінці 2023 року оголосила про те, що планує запустити програму для цифрових кочівників. Офіційна дата поки не була названа.

Відомо, що вимоги до річного доходу будуть на рівні 1 млн рендів (55 000 доларів США). Рівень річного доходу – основний показник привабливості візи. Зрозуміло, що країна, що видала візу, хоче, щоб кочівники вносили внесок у економіку країни, яка видала візу. Звідси і високі вимоги до доходу.

Віза буде видаватися на термін до 3 років. Якщо цифровий кочівник планує перебування в країні більше місяців, він повинен зареєструватися в місцевих податкових органах.

З точки зору цифрового кочівника ПАР дуже приваблива і буде чудовим місцем для вивчення нової країни.

South Africa
South Africa

Більше про роботу віддалено:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

5 нових популярних місць для цифрових номадів в Європі на 2024 рік

Розповім про нові невочевидні міста в Європі для цифрових кочівників. Придивись до цих напрямків навіть якщо у тебе...

Ці 4 місця в Португалії оптимальні для цифрових кочівників!

Ті, хто розуміється на хороших місцях, давно обирають Португалію як для короткострокових відпусток, так і для дистанційної роботи...

Топ-5 країн Європи для віддаленої роботи, які не виснажать твій бюджет

Вибір напрямку для віддаленої роботи завжди пов'язаний з певними труднощами. У цій статті ми розглянемо найкращі напрямки в...

Топ-6 напрямків для цифрових кочівників зимою 2023

Найкращі місця для віддаленої роботи взимку, найпопулярніші міста для цифрових кочівників. Цифрові кочівники (також відомі як Digital Nomads) —...