Топ-5 країн Європи для віддаленої роботи, які не виснажать твій бюджет

Дата:

Поділитися:

Вибір напрямку для віддаленої роботи завжди пов’язаний з певними труднощами. У цій статті ми розглянемо найкращі напрямки в Європі для цифрових кочівників.

При виборі країни ми будемо керуватися тим, чи задоволені самі місцеві жителі своїм життям і скільки грошей потрібно для того, щоб прожити та працювати в країні протягом певного часу.

Нагадаю, що цифрові кочівники – це люди, у яких робота завжди з собою. Все що їм потрібно — інтернет і нова країна для життя на певний період. Ця категорія включає в себе досить багато професій, і спільнота цифрових номадів, готових вести подібний спосіб життя, постійно зростає.

Важливим фактором при виборі країни для віддаленої роботи є рівень комфорту і якості життя, бажано, щоб він був не гірший, ніж той, до якого ви звикли.

Спеціалісти з Tech Report склали інформативний список найкращих європейських країн з найвищою якістю життя.

Топ-5 країн, які представлені нижче, не обтяжать ваш бюджет і гарантують високу якість життя.

Італія

Середній місячний дохід в Італії становить менше 2745 євро ($2900). Щоб почувати себе комфортно, вам потрібно заробляти стільки ж або більше цієї суми. З таким доходом ви будете жити краще, ніж багато італійців, з урахуванням високого рівня безробіття в цій країні.

Переїзд до Італії дарує вам комфортний клімат, доступ до скарбів світової культури, мальовничі вулиці і чудову кухню.

Italy, Tuscany
Italy, Tuscany

Більшість регіонів Італії вважаються безпечними, пересуватися по країні зручно і не викликає великих проблем.

Кіпр

Кіпр – чудовий острів у Середземному морі і вже давно став трендом серед цифрових кочівників.

Це одна з найбезпечніших країн в Європі, сюди легко переїхати з урахуванням програми для цифрових кочівників або безвізового в’їзду.

Cyprus, Ayia Napa
Cyprus, Ayia Napa

На Кіпрі висока якість життя. Щоб жити комфортно, досить заробляти 2260 євро ($2387) на місяць.

Безперечні плюси – клімат з більш ніж 300 сонячних днів на рік, велика кількість визначних пам’яток, культура, середземноморська кухня, чудове вино і взагалі розслаблена атмосфера. Кіпр – один із найкращих пляжних напрямків в регіоні.

Франція

Для комфортного життя во Франції потрібен більший дохід. Це найвідвідуваніша країна у світі, і кількість людей, які прагнуть потрапити во Францію, говорить само за себе.

France, Village
France, Village

Щомісячна планка доходу для комфортного життя повинна бути на рівні 3335 євро ($3523). Вважається, що во Франції існує відмінний баланс між життям і роботою, і тут високо цінуються радості життя після роботи.

Останнім часом існують проблеми з безпекою в деяких регіонах, але в малих містах все спокійно і прекрасно.

Австрія

Австрія вважається однією з найкрасивіших країн в Європі. Альпи і гірські озера, надзвичайно велике різноманіття визначних пам’яток в будь-яку пору року. А ще є різдвяні ярмарки та архітектура Відня!

Австрія вдало розташована серед красивих країн і місць, звідси легко й недорого подорожувати по всій Європі.

Austria, Wien
Austria, Wien

Ця країна безпечна, а середній рівень життя місцевих достатньо високий. Відповідно такого ж можна очікувати, якщо приїдете сюди як цифровий кочівник для віддаленої роботи.

Австрія досить доступна. Щомісячний дохід, який дозволить жити комфортно, – 2530 євро ($2674).

Словенія

Словенія не особливо асоціюється у більшості з тим напрямком, який можна розглядати для переїзду і віддаленої роботи. Хоча я знаю багато подорожників, які працюють віддалено, і вибирають саме Словенію за сукупністю факторів.

Slovenija, Bohinjske jezero
Slovenija, Bohinjske jezero

Словенія – це природні дива, море, гори, озера, багата культура і компанія приємних сусідів, таких як Італія, Австрія, Хорватія. Країна – ідеальне місце для поглиблення в природу та спокійний розмірений спосіб життя.

З інших плюсів країни – недооціненість подорожниками, і як наслідок, Словенія менше завантажена приїжджими в порівнянні з іншими напрямками. При цьому країна дуже комфортна для бюджета. Щоб жити тут і віддалено працювати, досить заробляти щомісячно 2211 євро ($2336).

Рекомендую:

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

5 нових популярних місць для цифрових номадів в Європі на 2024 рік

Розповім про нові невочевидні міста в Європі для цифрових кочівників. Придивись до цих напрямків навіть якщо у тебе...

5 країн, які запустять програми для цифрових кочівників у 2024

Тренд популярності віддаленої роботи в інших країнах продовжує набирати обертів. Підхід "живеш і працюєш там, де хочеш" мені...

Ці 4 місця в Португалії оптимальні для цифрових кочівників!

Ті, хто розуміється на хороших місцях, давно обирають Португалію як для короткострокових відпусток, так і для дистанційної роботи...

Топ-6 напрямків для цифрових кочівників зимою 2023

Найкращі місця для віддаленої роботи взимку, найпопулярніші міста для цифрових кочівників. Цифрові кочівники (також відомі як Digital Nomads) —...