Топ-6 напрямків для цифрових кочівників зимою 2023

Дата:

Поділитися:

Найкращі місця для віддаленої роботи взимку, найпопулярніші міста для цифрових кочівників.

Цифрові кочівники (також відомі як Digital Nomads) — це люди, чия робота дозволяє їм працювати з будь-якої точки планети, де є Інтернет. Для цього не обов’язково бути програмістом або IT-спеціалістом. Існує багато інших професій, які не прив’язують вас до офісу в конкретному місті, і таких професій стає все більше кожен рік.

За даними на 2023 рік, у світі нараховується близько 35 мільйонів цифрових кочівників, а за даними сайту Nomad List їх кількість ще більша. Приблизно половина цифрових кочівників — американці, українці займають 12-е місце з чисельністю близько 850 тисяч осіб.

Серед необхідних умов для роботи цифрового кочівника — можливість проживати у країні довше, ніж дозволяє туристична віза, швидкий Інтернет, житло за розумну ціну, дружелюбність місцевих жителів та загальна цікавість країни. Остання умова досить важлива, оскільки більшість цифрових кочівників — завзяті мандрівники.

Що стосується зимових напрямків, то будемо чесні — мало хто любить холодний, вітряний та сирій клімат, тому країна для віддаленої роботи взимку повинна бути теплою.

Вартість життя в цих містах помірно низька, у середньому бюджет для двох може складати від $1000 до $2000 на місяць з урахуванням житла.

Playa Del Carmen, Мексика

Плайя-дель-Кармен розташоване на півострові Юкатан і є спокійним пляжним містечком з хорошою інфраструктурою та повільним темпом життя.

Інтернет 10 Мбіт/с та вище, що важливо для онлайн роботи. У Плайя-дель-Кармен репутація безпечного міста, навіть якщо загалом про Мексику говорять різне. Для тих, хто любить море, в районі Плайя-дель-Кармен знаходяться одні з найкрасивіших пляжів у світі.

Playa del Carmen
Playa del Carmen, Mexico

Популярні пляжні райони — від пляжу Мамітас до пляжу Плаякар.

Знайти житло в Плайя-дель-Кармен >>

Puerto Vallarta, Мексика

Пуерто-Вальярта — ще одне прекрасне місце в Мексиці для цифрових кочівників та віддалених працівників. Зимова температура тут ідеальна для активного життя та проведення часу на свіжому повітрі.

У Пуерто-Вальярта є багато варіантів житла, доступні ціни на їжу та транспорт. Якщо ви не любите працювати вдома, тут повно коворкінгів та кафе для роботи.

Puerto Vallarta
Puerto Vallarta

Коротко кажучи, це красиве, доступне та дружелюбне місто для роботи та життя.

Знайти житло в Пуерто-Вальярта >>

Medellin, Колумбія

Колумбія — звучить тривожно, але не для цифрових кочівників, які майже не дивляться телевізор та віддають перевагу особистому досвіду.

Найпопулярніше місто серед номадів – Медельїн. Його люблять за величезну кількість робочих просторів — кафе, коворкінги. Якщо любите працювати серед подібних до себе людей, ще й в такому красивому місці, то обирайте це колумбійське місто.

Разом з розумними цінами на житло, транспорт, харчування та розваги, тут прийнятна швидкість Інтернету та дружелюбні місцеві жителі.

Colombia
Colombia

Самий популярний район для життя у цифрових кочівників — район Ель Побладо.

Знайти житло в Медельїн >>

Bangkok, Таїланд

Бангкок! Дуже живе та повне пригод місто, яке надзвичайно популярне серед цифрових кочівників.

Переваги: низька вартість життя, високошвидкісний Інтернет та всі звичні європейські зручності поряд з традиційними азіатськими.

У Бангкоку висока швидкість Інтернету — у середньому близько 190 Мбіт/с.

В місті безліч різних активностей, два аеропорти та десятки напрямків для подорожей. Це дозволяє швидко змінити локацію для перезавантаження мозку.

В Бангкоку розвинута культура кафе та коворкінгів, тому якщо ви любите поєднувати роботу та спостереження за вуличним життям, то ви будете в звичному середовищі.

Bangkok, Thailand
Bangkok, Thailand

Навіть “найсуворіша” зима в Бангкоку це температура повітря  не нижче +25 за Цельсієм.

Знайти житло в Бангкоку >>

Чіангмай, Таїланд

Чіангмай — неофіційна столиця Північного Таїланду та одне з найпопулярніших місць для віддаленої роботи.

Chiang Mai, Thailand
Chiang Mai, Thailand

Серед переваг — культурне багатство, у місті понад 300 храмів, зокрема найвідоміші та шановані в Таїланді. Крім того, тут низька вартість житла та швидкий Інтернет, багато затишних кафе та коворкінгів, аеропорт та можливість для подорожей вихідного дня національними парками Північного Таїланду.

Знайти житло в Чіангмаї >>

Bali, Індонезія

Хто не знає Балі? Особливо зараз, коли острів став практично символом віддаленої роботи в раю.

Тут дійсно зовнішня ідилія поєднується з продуктивністю роботи. Найкращими районами для віддаленої роботи та життя вважають Убуд та Чангу — тут зосереджені основні спільноти цифрових кочівників.

Bali, Indonesia
Bali, Indonesia

Найбільш доступне житло знаходиться в районах Улувату та Санур. Тут же є безліч коворкінгів — від кафе та ресторанів до спеціально створених робочих просторів з швидким Інтернетом та приватними переговорними кімнатами.

Знайти житло на Балі >>

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

5 нових популярних місць для цифрових номадів в Європі на 2024 рік

Розповім про нові невочевидні міста в Європі для цифрових кочівників. Придивись до цих напрямків навіть якщо у тебе...

5 країн, які запустять програми для цифрових кочівників у 2024

Тренд популярності віддаленої роботи в інших країнах продовжує набирати обертів. Підхід "живеш і працюєш там, де хочеш" мені...

Ці 4 місця в Португалії оптимальні для цифрових кочівників!

Ті, хто розуміється на хороших місцях, давно обирають Португалію як для короткострокових відпусток, так і для дистанційної роботи...

Топ-5 країн Європи для віддаленої роботи, які не виснажать твій бюджет

Вибір напрямку для віддаленої роботи завжди пов'язаний з певними труднощами. У цій статті ми розглянемо найкращі напрямки в...