У 2024 році в Німеччині з’явиться нова авіакомпанія! Куди вона буде літати?

Дата:

Поділитися:

В Німеччині запрацює новий регіональний перевізник, який планує здійснювати польоти з аеропортів Мюнхена та Франкфурта. Із цих же аеропортів відбувається багато дальніх рейсів Lufthansa.

Lufthansa – європейський флагман, яка запускає нову авіакомпанію – City Airlines для короткострокових операцій на континенті. City Airlines має розпочати роботу у липні 2024 року.

Про це німецька група повідомила у своєму прес-релізі у середу.

Мета запуску компанії – зниження витрат Lufthansa та зміцнення конкурентоспроможності на коротких маршрутах в Європі.

Даний сегмент в даний момент переважно керується іншим дочірнім підприємством Lufthansa, Lufthansa CityLine, структура витрат якого давно вважається занадто дорогою керівництвом.

Згідно з прес-релізом, обидва дочірні підприємства “будуть продовжувати працювати одночасно”.

У листопаді нова авіакомпанія City Airlines починає залучати працівників, що спонукає до перепідписання контрактів пілотів з команди Lufthansa CityLine. Профспілки не задоволені новою стратегією зайнятості, вважаючи, що нові контракти будуть менш соціально вигідними, ніж ті, що діють зараз.

Тим часом виконавчий директор City Airlines стверджує, що створює перспективи роботи компанії на десятиліття, щоб забезпечити стійкі робочі місця.

Euronews

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...