Венеція збирається брати гроші за в’їзд: поки що в пікові дні

Дата:

Поділитися:

Починаючи з весни 2024 року, якщо плануєш поїхати у Венецію, то будь готовий сплатити 5 євро за в’їзд до міста у пікові дні, про це повідомляє CNN.

Таким чином, влада італійської Венеції розкрила наміри щодо того, скільки туристи мають платити, якщо не планують залишатися в місті на ніч.

Спочатку цей експеримент триватиме 30-днів. Плата буде тільки за відвідини Венеції в так звані пікові дні, а не протягом всього року. “Платні” дні – це свята, карнавали або високий туристичний сезон. Платити за вхід в цей період мають всі мандрівники віком від 14 років.

Місцеві жителі, власники нерухомості або учасники відповідних заходів матимуть певні пільги. Для цього їм потрібно буде зареєструватися онлайн.

Головна мета цього туристичного збору – уникнути “овертуризму” у періоди максимального навантаження. Влада намагається знайти баланс між інтересами тих, хто проживає, працює та навчається у Венеції, і тими, хто приїжджає в місто.

Обговорення щодо введення податку для “одноденних” туристів велися ще з 2019 року.

На мою думку, тренд такий що платити зрештою прийдеться протягом всього року, а сума така щ більшість туристів на не зверне уваги. Тому по факту боротьба з надлишковим туризмом виглядає як банальне викачування грошей з туристичного потоку.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...