Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Дата:

Поділитися:

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов’язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов’язковою, і трекерами користувались лише деякі компанії.

Трекер – це чіп, який вшитий у куртку альпініста. Його потрібно буде орендувати в Непалі, вартість від $10 до $15 за кожен чіп. Після повернення з маршруту чіп повинен бути повернений і буде використовуватися для наступних підйомів.

Трекери використовують систему глобального позиціонування (GPS) та обмінюються інформацією через супутник. Непал – основна країна для альпіністів, які збираються покорити найвищі гори у світі. Тут розташовані 8 з 10 найвищих вершин.

Щороку Непал видавати кілька сотень дозволів на підйом. У минулому році було видано 478 таких дозволів. 12 альпіністів загинуло, ще 5 зникли без вісти. Вартість дозволу на підйом – $11 000, з урахуванням додаткових витрат на спорядження та провідників-шерпів вартість складає $35 000 і вище.

Підйом на Еверест може зайняти близько 2 місяців. Погодне вікно дуже коротке – до двох місяців, зазвичай в середині травня.

Корисні посилання:

Більше новин про подорожі:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Барселона підвищує туристичний збір

Барселона планує збільшити туристичний збір з €3.25 до €4 на людину за ніч. Цю ідею підтримав муніципальний рада...

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...