Венеція вводить податок на туризм: деталі

Дата:

Поділитися:

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в’їзд до міста у вихідні та пікові дні. Подробиці нижче.

Туристи повинні будуть самостійно зареєструватися на онлайн-платформі та придбати там квитки. Портал доступний з 12 годин GMT 16 січня 2024 року. Платити повинні лише туристи, які прибули до міста без ночівлі, так звані денні туристи. Після купівлі квитка турист отримає QR-код, який можна перевірити в місті.

Вартість квитка – 5 євро. Мета плати, за словами влади, підтримка вже крихітної екосистеми міста і в жодному разі не поповнення міського бюджету.

Отже, люди серйозно намагаються зупинити потік туристів за допомогою мізерних 5 євро? Серйозно? Ну, добре. Почекаємо статистику в кінці цього року.

У минулому році Венеція ледве уникнула потрапляння в небезпечний список ЮНЕСКО через шкоду, яку масовий туризм завдає її екосистемі. Відмовитися від туризму Венеція не може. Так як це основне (або дуже значуще) джерело доходів міста.

За допомогою додаткової оплати влада хоче мотивувати людей більше часу проводити в місті. Хоча б одну ніч. З туристів, які будуть ночувати в місті, плата не буде стягуватися.

Отже, замість того, щоб обмежити загальну кількість туристів в місті, влада, навпаки, заохочує залишатися туристам довше. Прекрасно! Звісно, справа не в грошах!

Про це повідомляє Євроньюс і цитата мера Венеції: “Мер Венеції Луїджі Бруньяро заявив, що плата не призначена збільшити додаткові надходження. Скоріше, це “експеримент першого роду” для регулювання потоку туристів в одному з найвідвідуваніших місць у світі.”

Venice, Italy
Venice, Italy

Як, коли і скільки платити за в’їзд до Венеції?

Платити треба буде за поїздку в Венецію у вихідні та інші пікові дні в період з квітня по середину липня. Загалом отримується платних 29 днів. Плата буде стягуватися з денних туристів і буде діяти в пікові години з 8:30 до 16:00.

Тобто туристи, які приїхали в Венецію на концерт чи на вечерю, платити не будуть. Звільнені від плати за в’їзд до міста резиденти, відвідувачі, народжені в Венеції, студенти, працівники та туристи, які бронюють готель чи інше місце проживання. QR-код, який отримує турист при оплаті на сайті, будуть перевіряти на 7 контрольних точках доступу в місто, включаючи головний вокзал.

Корисні посилання:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Зазначено переважний напрямок на 2024 рік

Європейська асоціація турагентств і туроператорів (ECTAA) визначила найбільш привабливий напрямок в Європі на 2024 рік. Спільно з Міністерством туризму...