Віза в США: чому не можна посміхатися на фото?

Дата:

Поділитися:

Заборона на посмішку в США існує для всіх офіційних фотографій. Неможливо посміхатися, коли робиш фото для участі в лотереї грін кард або для візи в США, також не можна посміхатися на паспортних фотографіях і інших фото для офіційних документів.

Чому заборонено посміхатися і з чим це пов’язано? Це не випадково і має свої причини, які пов’язані з технологією та безпекою.

Заборона на посмішку

Відповідь на питання – чи можна посміхатися на фото для паспорта чи візи, звучить приблизно так: “Заявник дійсно може посміхатися на своїй паспортній фотографії, якщо на знімку його очі відкриті, а рот закритий”.

Таким чином, в Сполучених Штатах не заборонено посміхатися на паспортних фотографіях, але є жорстке вимога: обличчя на фото повинно виглядати нейтрально, з відкритими очима і закритим ротом. Неможна робити яскравих посмішок.

Чому так? Це пов’язано з використанням комп’ютерів для розпізнавання обличчя на прикордонних контрольних пунктах.

USA Visa

Чому так?

Заборона на посмішку має пояснення. На багатьох пунктах в’їзду немає прикордонників. Замість них працюють комп’ютери, які сканують паспорти мандрівників і фотографують їх. Люди можуть легко впізнавати одне одного незалежно від виразу обличчя, тоді як машини потребують невеликої додаткової допомоги.

Сучасні системи розпізнавання обличчя на кордонах і в аеропортах використовують алгоритми штучного інтелекту. Ці алгоритми порівнюють 3D-зображення обличчя з 2D-фотографією в паспорті. Для цього їм потрібно точно визначити ключові ознаки обличчя, такі як відстань між очима, вухами, носом і ротом, а також ширину очей і рота, і багато іншого. Посмішка може змінити пропорції обличчя і зробити це завдання складнішим.

Не тільки в США Заборона на посмішку на фото в паспорті або на візі діє не тільки в США.

Багато країн дотримуються подібних правил.

IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту) встановлює світові стандарти для подорожніх документів, включаючи вимоги до фотографій.

Представник IATA пояснює заборони на посмішку так: “Обличчя завжди було стандартом для біометричної ідентифікації за стандартами Міжнародної організації цивільної авіації, але через обмежені можливості комп’ютерів у сфері розпізнавання конкретних рис обличчя нейтральний вираз був визнаний золотим стандартом”.

Що буде, якщо посміхнешся

Якщо ти все ж посміхаєшся на фото для паспорта, вас попросять зробити нову фотографію, яка відповідає вимогам. Неправильні фотографії можуть призвести до затримки обробки вашої заявки на отримання візи.

У випадку навіть легкої посмішки на фото для участі в лотереї Грін Кард вашу заявку можуть просто дискваліфікувати.

Тому, якщо не хочете проблем з візою або заявкою на Грін Кард, зробіть якісне фото в фото центрі або в студії за всіма стандартами.

Інші заборони

Поміж посмішкою, на фотографії для отримання візи США неможна носити окуляри. Виняток з правил: окуляри можна залишити, якщо їх неможливо зняти за медичними причинами. Капелюхи і головні убори допускаються лише у випадку, якщо вони є частиною традиційного релігійного одягу і носяться постійно в громадських місцях.

До речі, заборонено не лише посміхатися, а також хмуритися або стискати рот, робити будь-які дії, які можуть змінити геометрію обличчя.

Менш строго ці правила виглядають щодо дітей. Дітям дозволено посміхатися, якщо очі широко відкриті, і дитина дивиться в камеру.

Важливість для безпеки

Заборона на посмішку на паспортних фотографіях є заходом безпеки. Вона полегшує роботу комп’ютерних систем і допомагає забезпечити автентичність паспорта, що важливо для забезпечення безпеки на кордонах і в аеропортах.

Не забувай!

Придбати страховку – відсутність страхового поліса може послужити підставою для відмови в допуску на територію США.

Забронювати автомобіль

Забронювати житло

 

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Віза США в Польщі для українців

У зв'язку з війною в Україні посольство США в Києві не видає візи в США. Записатися на процедуру...

Ситуація з отриманням візи до США у 2023 році (оновлюється)

Де зараз, у 2023 році, українці можуть отримати візу до США? Новини по візам США: де швидше записатися...

23 причини відмови в візі США

На основі декількох років роботи з візовими заявками на туристичні візи США було зібрано найбільш часті причини відмов...