Як заощадити при оренді автомобіля: поради та підказки

Дата:

Поділитися:

Оренда автомобіля – це інструмент, що робить подорож по-справжньому насиченою, надає можливість самостійно планувати маршрут, не підлаштовуючись під турфірми та графіки автобусів. Ти знаєш, що найцікавіше завжди за межами автобусних маршрутів.

Автомобіль – це не лише свобода, але й місце для багажу, притулок від дощу і спеки, рухомий пункт харчування та джерело електроенергії в дорозі.

Тут я розповім, як не допустити помилок при оренді та не платити зайвого. Спробую коротко і змістовно, як нам подобається.

Вибір місця оренди

Оренда автомобіля відразу після прильоту надзвичайно зручна. Але часто це дорожче, ніж у офісі компанії з прокату. Це пов’язано з додатковими зборами, які сплачує компанія прокату аеропорту.

Тому, якщо хочеш заощадити, уникай аеропортів. Оренда в аеропортах дорожча через додаткові збори. Обирай оренду поза аеропортом. Наприклад, у міському офісі.

Часто зручніше доїхати Uber’ом до міського офісу і там отримати автомобіль, ніж отримувати його прямо в аеропорту.

Отримання знижок та кешбеку

Перед подорожжю вивчи можливості кредитних карток. Багато банків випускають тематичні картки для мандрівників з різними програмами, які можуть бути корисними тобі.

Використовуй переваги кредитних карток. Деякі картки надають страхування та знижки при оренді.

Бронювання автомобіля заздалегідь

Більшість туристів бронюють автомобіль в останній момент або, в кращому випадку, за місяць-два. Цей час часто є піковим і пропозиція автомобілів буде обмеженою. Як наслідок, ціни будуть високими.

Бронюй заздалегідь! Передчасне бронювання оренди автомобіля дозволить уникнути високих цін. Це правило завжди працює.

Пальне та інші поради

Часто прокатні фірми просять повернути автомобіль з повним баком. Це означає, що ти береш авто з повним баком і повинен повернути його з повним баком. Якщо ти повертаєш авто з пустим або напівпустим баком, то ціну пального тобі розрахують за максимум. Крім того, вміст бака також буде розраховано не на твою користь.

Запам’ятай також, що після заправки до повного бака ти можеш проїхати ще щонайменше 30 км, і індикатор все ще буде вказувати, що бак повний.

Не передоплачуй за пальне! Заправ автомобіль перед поверненням, щоб уникнути високих цін на пальне.

Порівнюй тарифи та автомобілі!

На сьогодні існує багато сайтів, які порівнюють ціни на оренду. Це завжди вигідніше, ніж бронювати безпосередньо у великого міжнародного прокатника.

Ще дешевше без втрати якості буде, якщо бронювати на сайтах агрегаторів, які об’єднують багато місцевих власників автомобілів.

Рекомендації щодо оренди авто:

LocalRent – сайт-агрегатор, який відмінно себе зарекомендував в таких країнах, як Кіпр, Грузія, Албанія, Чорногорія, Болгарія. Туреччина, Іспанія, Таїланд та інші.

RentalCars – пошуковик оренди автомобілів у всіх країнах світу. Використовую його в тих країнах, які не представлені на LocalRent.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Оренда автомобіля в Олюденіз, Туреччина — особистий досвід

Наш досвід та особливості оренди автомобіля в Туреччині — Олюденіз та Фетхіє. Щодо загального підходу до оренди автомобіля в...

Оренда автомобіля на Тенерифе, Канарські острови

Оренда автомобіля на Тенерифе та інших Канарських островах. Особливості оренди автомобіля, особистий досвід, відгук, ціни на оренду автомобіля....

Оренда автомобіля на Кіпрі, особистий досвід

Як орендувати автомобіль на Кіпрі, особливості водіння і правил дорожнього руху, поліція та вартість прокату автомобіля на Кіпрі. Кіпр...

Оренда автомобіля на Сейшельських островах, особистий досвід

Усе про оренду авто на Сейшельських островах. Де орендувати, які варіанти, особливості водіння, ціни, небезпеки на дорогах, лайфхаки...