Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Дата:

Поділитися:

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів цієї символічної гори в Японії.

Це рішення прийнято у зв’язку з наростаючою проблемою сміття та турботою про безпеку туристів. Японія вводить нові обмеження на відвідування одного зі своїх ключових визначних пам’яток цього року, щоб захистити місце від надмірного туризму.

На гору Фудзі буквально навалилися туристи, що викликає стурбованість через сміття та безпеку підйому. З метою прибирання гори та збереження її екосистеми японські влади ввели плату та щоденне обмеження відвідувачів на цьому популярному маршруті. Заходи набудуть чинності з 1 липня 2024 року.

Найпопулярніший маршрут — Йошіда — буде піддано обмеженню в 4 000 осіб на день з 1 липня, починаючи з 70-денного літнього сезону підйому. Деталі про розмір плати наразі не розголошуються, але очікується, що сума буде оголошена до лютого.

Для збору плати будуть встановлені вхідні ворота на маршруті Йошіда. Зібрані кошти будуть використані для будівництва укриттів на шляху в разі виверження вулкана та обслуговування маршруту.

Корисні веб-сайти для планування подорожей:

  • Aviasales: Пошук бюджетних авіабілетів по всьому світу – завжди знаходжу вигідні пропозиції.
  • Booking.com: Звичайний та зручний сайт для пошуку та бронювання житла по всьому світу
  • LocalRent: Бюджетна оренда автомобілів від місцевих перевірених компаній з можливістю безкоштовної відміни бронювання.

Більше новин туризму:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...