Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Дата:

Поділитися:

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів цієї символічної гори в Японії.

Це рішення прийнято у зв’язку з наростаючою проблемою сміття та турботою про безпеку туристів. Японія вводить нові обмеження на відвідування одного зі своїх ключових визначних пам’яток цього року, щоб захистити місце від надмірного туризму.

На гору Фудзі буквально навалилися туристи, що викликає стурбованість через сміття та безпеку підйому. З метою прибирання гори та збереження її екосистеми японські влади ввели плату та щоденне обмеження відвідувачів на цьому популярному маршруті. Заходи набудуть чинності з 1 липня 2024 року.

Найпопулярніший маршрут — Йошіда — буде піддано обмеженню в 4 000 осіб на день з 1 липня, починаючи з 70-денного літнього сезону підйому. Деталі про розмір плати наразі не розголошуються, але очікується, що сума буде оголошена до лютого.

Для збору плати будуть встановлені вхідні ворота на маршруті Йошіда. Зібрані кошти будуть використані для будівництва укриттів на шляху в разі виверження вулкана та обслуговування маршруту.

Корисні веб-сайти для планування подорожей:

  • Aviasales: Пошук бюджетних авіабілетів по всьому світу – завжди знаходжу вигідні пропозиції.
  • Booking.com: Звичайний та зручний сайт для пошуку та бронювання житла по всьому світу
  • LocalRent: Бюджетна оренда автомобілів від місцевих перевірених компаній з можливістю безкоштовної відміни бронювання.

Більше новин туризму:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...

Зазначено переважний напрямок на 2024 рік

Європейська асоціація турагентств і туроператорів (ECTAA) визначила найбільш привабливий напрямок в Європі на 2024 рік. Спільно з Міністерством туризму...