Блакитна лагуна в Ісландії знову відкрита для відвідувачів

Дата:

Поділитися:

Блакитна лагуна в Ісландії була повністю закрита у листопаді 2023 року через виверження вулкана на півострові Рейкьянес. У січні 2024 року найвідоміше геотермальне водоймище Ісландії знову відкрите і приймає відвідувачів.

Знову працюють всі басейни, спа, кафе та ресторан Lava, готелі Silica Hotel і Retreat Hotel, а також ресторан Moss, що належить мішленовській системі, на території спа-комплексу.

Вперше Блакитна лагуна була закрита 9 листопада 2023 року через вулканічну активність. Після цього ненадовго відкрилась у грудні і знову закрилась. Зараз все працює знову.

Міжнародний аеропорт Кефлавік, розташований на півострові Рейкьянес, працює, порушень у розкладі немає, а рейси виконуються за графіком.

На сьогодні Блакитна лагуна працює щодня з 9 ранку до 8 вечора. Для додаткового захисту інфраструктури курорту від можливої вулканічної активності були побудовані додаткові бар’єри.

Island, Blu lagoon
Island, Blu lagoon

У 2012 році National Geographic визнав Блакитну Лагуну в Ісландії одним із 25 чудес світу. Унікальність Блакитної Лагуни полягає в унікальній геотермальній морській воді, яка утворює це водоймище. Такого більше немає ніде в світі. Вода багата кремнієм, водоростями і мінералами, які зволожують і оздоровлюють шкіру.

Корисні посилання при плануванні подорожей

  • Aviasales — бюджетні авіаквитки по всьому світу
  • Booking.com — звичайний і зручний сайт пошуку та бронювання житла по всьому світу
  • LocalRent — сайт пошуку та оренди автомобілів по всьому світу з можливістю безкоштовної скасування броні
  • Hotline Finnce — страхування подорожуючого

Більше новин туризму:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...