Про нас і про цей блог про подорожі

Дата:

Поділитися:

Ми – Олексій (AlexUA) та Тетяна (Kolibri), професійні мандрівники з України із 20+ річним досвідом. Однаково любимо як подорожувати, так і ділитись корисною інформацію про самостійну організацію подорожей та відпочинку.

Подорожі і блоги про подорожі, а також візи в США — наша щоденна робота, ми ведемо кілька сайтів на ці теми і активно займаємось візовими консультаціями як підприємці.

Блог LifeIsTravel — блог про подорожі українською, який присвячено самостійним мандрівкам по світу. Тут вже є і буде багато готових інструкцій та путівників, перевірених маршрутів і ідей для мандрівок та відпочинку. Окремий розділ — новини різних країн та напрямків для відпочинку. Є просто нотатки про наш спосіб життя і про все, що нас цікавить.

На сайті є дуже корисна і зручная опція — хештеги по яким можна зібрати інформацію по кожній країні або напрямку, вони є в кінці кожної статті. Просто натискай на певний хещтег і отримуй все що є на сайті по цій темі.

Окрім ведення блогу ми вже 10 років займаємось візами США — консультуємо та допомагаємо з подачею документів, країна подачі значення не має. Якщо потрібна допомога, звертайтесь на usavisa.home@gmail.com.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті