Україна-Польща-Чехія: автомобільний маршрут на весну

Дата:

Поділитися:

Наш 10-денний автомобільний маршрут по Європі, який ми планували на весну. Маршрут представлений у максимальному варіанті, при бажанні його можна трохи скоротити. Все залежить від доступного бюджету, кількості вільних днів і погоди.

Больша частина маршрута проходить по Заходу України і Польщі, але так я як жадний до вражень чоловік, то включив частину Чехії, в яку так і не відвідав за винятком пари днів проїздом.

Маршрут

Центральним містом, навколо якого будується наш маршрут, є Вроцлав, тут планується провести максимальну кількість днів. Весь маршрут виглядає приблизно так:

Київ – Львів – Варшава – Вроцлав – Прага – Кутна Гора – Чеський Крумлов – Краків – Неполомнице – Красичин – Львів – Київ

Довжина маршруту від Києва до Києва близько 3300 км, отже, приблизно по 330 км на день, що для нас вже на межі між комфортом і спортивним автопробігом. Тепер розглянемо більш детально окремі точки маршруту.

Київ-Львів

Львів – місто, в яке можна приїжджати хоча б кожні півроку, в травні тут насичена програма з різних туристичних мероприятий і фестивалів, так що є чим зайнятися.

Львів-Варшава

Варшаву багато хто несправедливо вважає найменш привабливою столицею Європи, з урахуванням того, скільки лих пережив місто під час Другої світової війни і того, во що Варшава перетворилася зараз, місто заслуговує хоча б на одноденний візит. Можна пожертвувати Варшавою і не включати її до маршруту, якщо не дозволяє час і відразу їхати до Вроцлава. Тем більше Варшава не зовсім по дорозі і, скоріше, підходить для маршруту на балтійське узбережжя Польщі.

Варшава – Вроцлав

Вроцлав – відоме на всю Європу місто гномів, скульптури яких приховані тут у найнеочікуваніших місцях. Пошук гномів – одне з найцікавіших занять у Вроцлаві. Залежно від планів дальше по маршруту тут можна провести від 1 до 3 днів, думаю, буде цікаво.

Вроцлав – Прага

Прага достойна окремої поїздки, але в нашому вічно поспішаючому світі це малоймовірно, принаймні, я так і не був у цьому місті, тому хоча б одним оком потрібно подивитися. Знову ж таки, якщо бюджет і час не дозволяють, Прагу можна відкласти на окрему поїздку. Це місто з часом стає лише кращим.

Прага – Кутна Гора – Чеський Крумлов

Кутна Гора знаходиться зовсім поруч з Прагою, його можна проїхати транзитом з короткою зупинкою, а Чеський Крумлов трохи в стороні, ближче до кордону з Австрією. Чеський Крумлов дуже красиве і старовинне містечко, тому воно потрапило в маршрут. Краще пожертвувати чимось іншим, але заїхати сюди хоча б на один день.

Краків
Краків

Краків

Краків не потребує представлення і конкурує за красою з Вроцлавом. Ми тут були не один раз, тому виділяємо максимум один день. А взагалі по Кракову можна гуляти тиждень, і не набридне, особливо в теплу пору року.

Краків-Неполомнице-Красичин

Неполомнице – королівський замок, який називають другим Вавелем, розташований недалеко від Кракова. Красичин – це замок, що розташований на вершині пагорба Перемишльської возвишеності. Він досить мальовничий, щоб провести там кілька годин і після цього перетнути кордон з Україною.

Львів-Київ

Львів проходимо транзитом і намагаємося дістатися до мальовничого містечка Кременець, де ночуємо і проводимо там наступні півдня. Як варіант, по дорозі до Києва можна заїхати в пару замків Золотої підкови Львівщини.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Три країни з найчистішими пляжами в Європі

Де знаходяться найкращі пляжі в Європі? Куди поїхати влітку, щоб не розчаруватися, як часто трапляється заради інстаграм-фото? Чесно кажучи,...

Топ-5 сонячних островів Європи для зимового відпочинку

Куди поїхати серед зими або ранньої весни в Європі? Найкращі місця для відпочинку та подорожей взимку і весною. Усі...

Топ-10 країн, які найчастіше шукали в Google

Ідеї для подорожей та відпочинку — красиво, максимально цікаво, тепло, смачна їжа та найкращі пам'ятки. Усе це можна...

5 головних туристичних трендів на 2024 рік

У 2023 році туризм буквально ожив і практично повністю відновився після пандемії та пов'язаних з нею обмежень. Деякі...