Як Сан-Себастьян бореться з перевищенням туризму?

Дата:

Поділитися:

Місто Сан-Себастьян у Іспанії планує заборонити будівництво нових готелів та короткострокову оренду помешкань для туристів.

Цей захід почне діяти вже наступного року, повідомляє schengenvisainfo.com. Така заборона пов’язана з перевищенням туристів та необхідністю стримування туризму в майбутньому. За статистикою на кожні 100 місцевих мешканців Сан-Себастьяна припадає 10 туристів.

Перевищення туризму вже призвело до погіршення якості місцевої кухні та культури. Мер Сан-Себастьяна вважає, що у місті вже достатньо готелів та інших помешкань для туристів.

Подібні заходи, такі як обмеження або заборона Airbnb, вже приймалися раніше в інших популярних регіонах Іспанії, наприклад, у Пальма-де-Майорка. Жителі Барселони також незадоволені великою кількістю туристів.

Великий потік туристів викликав зростаюче незадоволення місцевих жителів. Багато пам’яток та визначних місць Сан-Себастьяна “прикрашені” однозначними написами “Йди додому!”

Очікується, що заходи, такі як заборона будівництва нових готелів та обмеження інших туристичних помешкань, призведуть до зростання цін на відпочинок в Сан-Себастьяні.

Повного заборони на туризм у місті не буде. Новий крок влади дозволить покращити якість життя як місцевих мешканців, так і туристів.

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...