Як Сан-Себастьян бореться з перевищенням туризму?

Дата:

Поділитися:

Місто Сан-Себастьян у Іспанії планує заборонити будівництво нових готелів та короткострокову оренду помешкань для туристів.

Цей захід почне діяти вже наступного року, повідомляє schengenvisainfo.com. Така заборона пов’язана з перевищенням туристів та необхідністю стримування туризму в майбутньому. За статистикою на кожні 100 місцевих мешканців Сан-Себастьяна припадає 10 туристів.

Перевищення туризму вже призвело до погіршення якості місцевої кухні та культури. Мер Сан-Себастьяна вважає, що у місті вже достатньо готелів та інших помешкань для туристів.

Подібні заходи, такі як обмеження або заборона Airbnb, вже приймалися раніше в інших популярних регіонах Іспанії, наприклад, у Пальма-де-Майорка. Жителі Барселони також незадоволені великою кількістю туристів.

Великий потік туристів викликав зростаюче незадоволення місцевих жителів. Багато пам’яток та визначних місць Сан-Себастьяна “прикрашені” однозначними написами “Йди додому!”

Очікується, що заходи, такі як заборона будівництва нових готелів та обмеження інших туристичних помешкань, призведуть до зростання цін на відпочинок в Сан-Себастьяні.

Повного заборони на туризм у місті не буде. Новий крок влади дозволить покращити якість життя як місцевих мешканців, так і туристів.

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...