Влада Таїланду дозволить роботу ресторанів та барів вночі

Дата:

Поділитися:

Прем’єр-міністр Таїланду Сретта Тавісін погодився з пропозицією продовжити години роботи нічних розважальних закладів, включаючи ресторани, нічні клуби, паби та бари.

Починаючи з 15 грудня, нічне життя в Таїланду, а саме Бангкоку, Чіангмаї, Чонбурі та на Пхукеті легально продовжиться до 4:00 ранку. Дозвіл на роботу у нічний час буде тимчасовим і діяти в іспитовий період, точні дати якого поки не визначені.

З 15 грудня 2023 року розважальні заклади, такі як ресторани, бари, паби, нічні клуби можуть працювати до 4 ранку. Раніше час роботи було обмежено до 00:00.

Прем’єр-міністр пояснює своє рішення тим, що у іноземних гостей, які приїжджають на відпочинок в Таїланд, може бути інший режим харчування на відміну від тайців. Багато з них тільки збираються вечеряти після 22:00. Відповідно, подовження часу роботи дозволить закладам отримати більший прибуток.

Для подовження режиму роботи закладів залишилося внести зміни до законодавства, яке поки забороняє продавати алкоголь після 24 годин.

Таїланд вже давно й послідовно прагне зібрати більше грошей з іноземних туристів і впевнено йде до своєї мети. А я продовжую слідкувати за новинами з цієї країни.

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...