Влада Таїланду дозволить роботу ресторанів та барів вночі

Дата:

Поділитися:

Прем’єр-міністр Таїланду Сретта Тавісін погодився з пропозицією продовжити години роботи нічних розважальних закладів, включаючи ресторани, нічні клуби, паби та бари.

Починаючи з 15 грудня, нічне життя в Таїланду, а саме Бангкоку, Чіангмаї, Чонбурі та на Пхукеті легально продовжиться до 4:00 ранку. Дозвіл на роботу у нічний час буде тимчасовим і діяти в іспитовий період, точні дати якого поки не визначені.

З 15 грудня 2023 року розважальні заклади, такі як ресторани, бари, паби, нічні клуби можуть працювати до 4 ранку. Раніше час роботи було обмежено до 00:00.

Прем’єр-міністр пояснює своє рішення тим, що у іноземних гостей, які приїжджають на відпочинок в Таїланд, може бути інший режим харчування на відміну від тайців. Багато з них тільки збираються вечеряти після 22:00. Відповідно, подовження часу роботи дозволить закладам отримати більший прибуток.

Для подовження режиму роботи закладів залишилося внести зміни до законодавства, яке поки забороняє продавати алкоголь після 24 годин.

Таїланд вже давно й послідовно прагне зібрати більше грошей з іноземних туристів і впевнено йде до своєї мети. А я продовжую слідкувати за новинами з цієї країни.

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...