На Кіпрі створять новий пішоходний маршрут

Дата:

Поділитися:

На півострові Акамас незабаром створять цікавий пішохідний маршрут, присвячений Афродіті, міфічній богині кохання та краси. Маршрут розпочнеться в селі Інья і дозволить прогулятися красивими стежками Акамаса.

На його створення виділять цілих два мільйони євро, і це ще без врахування податку на додану вартість (ПДВ). Проект буде реалізовано протягом двох років, і частина коштів буде надана з фондів Європейського союзу. Очікується, що цей маршрут сприятиме розвитку пішохідного та тематичного туризму, а також сприятиме створенню нових робочих місць.

Наразі одним із найпопулярніших пішохідних маршрутів на півострові Акамас є траса “Мацикорида”, названа на честь нарцисів. Вона була створена в рамках проекту Paphos-2017, коли Пафос був культурною столицею Європи.

Ця пішохідна траса розпочинається у селі Пано Ародес і має дві версії: одна тривалістю 3 кілометри, а інша – 10 кілометрів. “Мацикорида” веде серед виноградників і пропонує захоплюючі види на море з видових площадок.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...