Qatar Airways пропонує безкоштовний високошвидкісний інтернет на своїх рейсах

Дата:

Поділитися:

Qatar Airways, у співпраці з Starlink, стала найбільшою авіакомпанією, яка пропонує безкоштовний високошвидкісний інтернет з низькою затримкою на обраних рейсах у недалекому майбутньому.

Пасажири матимуть доступ до швидкого Wi-Fi на борту зі швидкістю до 350 мегабіт на секунду. Цей інтернет послуговуватиме для потокового перегляду відео, розваг та спортивних подій, ігор, а також безперервного перегляду в Інтернеті та багато іншого.

Ця надшвидкісна мережа Інтернету базується на технології Starlink, найбільшої в світі системи супутникового Інтернету, розробленої компанією SpaceX. Qatar Airways наразі впроваджує цю систему на своїх літаках.

Містер Акбар Аль-Бакер, голова групи Qatar Airways, підкреслив, що вони горді співпрацею з Starlink і раді надавати безперебійний Wi-Fi своїм пасажирам. Ця співпраця підкреслює прагнення компанії до інновацій та передових технологій.

Незабаром швидкий і безкоштовний Інтернет стане реальністю для подорожуючих на понад 160 напрямків по всьому світу. Завдяки Starlink, Інтернет доступний протягом усього політного часу.

Окрім Qatar Airways, цю технологію також впроваджують і інші авіакомпанії, такі як JSX, Hawaiian Airlines, airBaltic та ZIPAIR.

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...