Qatar Airways пропонує безкоштовний високошвидкісний інтернет на своїх рейсах

Дата:

Поділитися:

Qatar Airways, у співпраці з Starlink, стала найбільшою авіакомпанією, яка пропонує безкоштовний високошвидкісний інтернет з низькою затримкою на обраних рейсах у недалекому майбутньому.

Пасажири матимуть доступ до швидкого Wi-Fi на борту зі швидкістю до 350 мегабіт на секунду. Цей інтернет послуговуватиме для потокового перегляду відео, розваг та спортивних подій, ігор, а також безперервного перегляду в Інтернеті та багато іншого.

Ця надшвидкісна мережа Інтернету базується на технології Starlink, найбільшої в світі системи супутникового Інтернету, розробленої компанією SpaceX. Qatar Airways наразі впроваджує цю систему на своїх літаках.

Містер Акбар Аль-Бакер, голова групи Qatar Airways, підкреслив, що вони горді співпрацею з Starlink і раді надавати безперебійний Wi-Fi своїм пасажирам. Ця співпраця підкреслює прагнення компанії до інновацій та передових технологій.

Незабаром швидкий і безкоштовний Інтернет стане реальністю для подорожуючих на понад 160 напрямків по всьому світу. Завдяки Starlink, Інтернет доступний протягом усього політного часу.

Окрім Qatar Airways, цю технологію також впроваджують і інші авіакомпанії, такі як JSX, Hawaiian Airlines, airBaltic та ZIPAIR.

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...