Чи впустять тебе до Мексики після відмови у візі США

Дата:

Поділитися:

Інтернет переповнений історіями про те, що якщо вам відмовили у візі США, то шлях до Мексики вам закрито. Не секрет, що багато людей обирають Мексику для зимівки або для подальшого транзиту до США. Серед таких людей досить багато тих, хто отримав відмову у візі до США в різний час.

Рекомендую: Ситуація з отриманням візи до США у 2023 році (оновлюється)

Чи можна вважати відмову у візі США перешкодою для подорожі до Мексики? А якщо вашу американську візу анулювали? Які шанси потрапити до США у цьому випадку?

Мають доступ до баз США прикордонники Мексики?

Давайте розбиратися.

Те, що прикордонники Мексики мають доступ до американських баз – це міф, і це підтверджує практика. А от те, що в мексиканських аеропортах присутні агенти американських служб – абсолютна правда. Агенти з’явилися в аеропортах Мексики після міграційної кризи на кордоні Мексики і США у 2021 році. Вони допомагають своїм мексиканським колегам оцінити міграційні ризики. Факт присутності агентів підтверджують мандрівники, яким відмовили у в’їзді до Мексики.

Але відмова їм в в’їзді не була пов’язана з попередньою відмовою в візі до США! Це важливо.

Відмова в візі США ніяк не фіксується в закордонному паспорті. Людина, якій відмовили в візі США, просто отримує свій паспорт ще на візовому інтерв’ю, і там немає жодних позначок.

Досить багато подорожуючих з відмовою в візі США отримували електронний дозвіл на в’їзд до Мексики і без проблем подорожували по країні і залишалися там зимувати.

Резюмуючи! Відмова в візі США НЕ означає, що вам відмовлять в в’їзді до Мексики. Вам можуть відмовити з інших причин. Наприклад, надмірна нервозність або грубе поведінка в аеропорту – такі випадки були.

А якщо в паспорті є віза США, яка анульована? Що в цьому випадку?

Візу до США часто анулюють, наприклад, за порушенням строків перебування в США, коли людина була там тривалий час і не змогла підтвердити туристичну мету своєї подорожі. Візу анулюють при спробі отримати нову візу, у цьому випадку можуть відмовити у новій візі і анулювати діючу візу США.

У разі ануляції візи на ній ставлять штамп «canceled».

Якщо у вас є будь-яке негативне позначення на візі США – ануляція, позначка про депортацію, навіть якщо строк візи минув давно, то це може бути приводом для заборони на в’їзд до Мексики.

Що робити в такому випадку?

Використовувати інший паспорт, в якому немає таких позначок!

Важливо! Якщо на візі до США стоїть позначка «without prejudiced», то тривоги немає – вам не відмовлять у в’їзді до Мексики через це. Така позначка ставиться, наприклад, коли у вас є діюча туристична віза, а ви отримуєте навчальну або якусь іншу візу. У цьому випадку на попередній візі ставлять позначку «canceled without prejudice», що означає «анульовано без упереджень».

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Як отримати візу цифрового кочівника у Хорватії: покрокова інструкція

Віза для цифрових кочівників в Хорватії була введена в січні 2021 року вперше. Строго кажучи, це не віза,...

Туристична віза в Таїланд у 2024 році

Чи потрібна віза для подорожей в Таїланд зараз? Безвізовий в'їзд для українців. На який термін можна поїхати в...