Укрзалізниця вперше почне співпрацювати з іноземними перевізниками

Дата:

Поділитися:

У жовтні поточного року з’являться нові залізничні маршрути із України. Приватна польська залізнична компанія SKPL планує розпочати експлуатацію пасажирських поїздів на маршруті з Рави-Руської (Україна) до Варшави (Польща).

Ця новина була оголошена головою правління Акціонерного товариства “Укрзалізниця” (УЗ), Євгеном Лященком, у спільному інтерв’ю для «Інтерфакс-Україна».

Зазначено, що цей проект є значущим, оскільки це перший раз, коли Укрзалізниця співпрацює з європейською компанією на пасажирському напрямку.

У рамках співпраці із SKPL, УЗ буде оплачувати за послуги перевезення пасажирів на рухомому складі польської компанії. В той же час, українська залізнична компанія буде отримувати прибуток від продажу квитків, як пояснив Лященко.

Окрім польської компанії SKPL Укрзалізниця також планує співпрацювати з чеською компанією – перевізником RegioJet. З цією компанією Укрзаліниця має плани запустити два проєкти: пасажирські рейси з Чопа до Праги та з Перемишля до Берліна та Ганновера.

Читайте також:

Подорожуємо Польщею з вигодою: 1 мільйон акційних квитків на потяги по країні, супер ціни з Перемишля та Хелма

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...