Мілан ввів обмеження на нічне життя

Дата:

Поділитися:

Комуна Мілана обмежила продаж їжі та напоїв на винос в центрі міста. Це сталося через скарги місцевих мешканців на шум, що триває до пізньої ночі.

Обмеження поширюються на шумну зону Порта Венеція, включаючи район LGBT+, який простягається від площі Обердан до вулиць Мельцо та Лаццаретто.

Обмеження ввели після того, як місцеві подали в суд на мерію міста через шум, викликаний нічним життям.

Обмеження діє з 00:00 годин до 6:00 ранку у будні та з 1:30 ночі до 6 ранку у п’ятниці та суботу, принаймні до 19 листопада. Це означає, що нічні відвідувачі вже не можуть купувати напої та їжу на винос у магазинах, кіосках, барах з вуличними столиками навіть в торгових автоматах.

Постачальникам товарів заборонено перебувати на вулицях центру міста з 18:00 до 6:00 ранку.

Мер Мілана Джузеппе Сала заявив: “Ідея 24-годинного міста, де немає чіткого робочого часу, вже не так мене переконує. Я вважаю, що міста також повинні відпочивати, як і ми, люди, і мати розклад, більш підходящий для всіх”.

Влада заявила, що не хоче покарати ані тих, хто розважається, ані підприємців. Мета обмежень – збалансувати якісний громадський простір, нічне життя та відпочинок місцевих мешканців.

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...