Мілан ввів обмеження на нічне життя

Дата:

Поділитися:

Комуна Мілана обмежила продаж їжі та напоїв на винос в центрі міста. Це сталося через скарги місцевих мешканців на шум, що триває до пізньої ночі.

Обмеження поширюються на шумну зону Порта Венеція, включаючи район LGBT+, який простягається від площі Обердан до вулиць Мельцо та Лаццаретто.

Обмеження ввели після того, як місцеві подали в суд на мерію міста через шум, викликаний нічним життям.

Обмеження діє з 00:00 годин до 6:00 ранку у будні та з 1:30 ночі до 6 ранку у п’ятниці та суботу, принаймні до 19 листопада. Це означає, що нічні відвідувачі вже не можуть купувати напої та їжу на винос у магазинах, кіосках, барах з вуличними столиками навіть в торгових автоматах.

Постачальникам товарів заборонено перебувати на вулицях центру міста з 18:00 до 6:00 ранку.

Мер Мілана Джузеппе Сала заявив: “Ідея 24-годинного міста, де немає чіткого робочого часу, вже не так мене переконує. Я вважаю, що міста також повинні відпочивати, як і ми, люди, і мати розклад, більш підходящий для всіх”.

Влада заявила, що не хоче покарати ані тих, хто розважається, ані підприємців. Мета обмежень – збалансувати якісний громадський простір, нічне життя та відпочинок місцевих мешканців.

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...