За рік в Португалії було видано 2 600 віз для цифрових кочівників

Дата:

Поділитися:

Рівно рік тому, 30 жовтня 2022 року, в Португалії було введено в дію закон, який дозволяв видачу віз для віддаленої роботи. За цей рік країна видала 2600 віз цифровим кочівникам, повідомляє видання SchengenVisaInfo.com.

За інформацією від Portugal News, найбільше таких віз отримали громадяни Сполучених Штатів, Бразилії та Сполученого Королівства.

Популярність Португалії пояснюється багатьма перевагами, серед яких м’який клімат, відносно низькі витрати на життя та різноманітна культура, що включає в себе історію, архітектуру, гастрономію та музику. Усе це дає можливість цифровим кочівникам зануритися в нову культуру та встановити зв’язки з людьми з усього світу.

На сьогодні Португалія посідає шосте місце в Глобальному індексі віддаленої роботи (GRWI) у категорії “Топ-10 місць для віддаленої роботи”.

Починаючи з наступного року в Португалії припинить діяти закон про спрощений податковий режим (NHR) для цифрових кочівників. Зараз власники візи кочівника мають спрощений податковий режим на найближчі 10 років. Суть податкового режиму полягає у більш низьких ставках податку на дохід протягом 10 років.

Презентуючи нове рішення, прем’єр-міністр Португалії Антоніо Коста заявив, що цей режим є заходом проти податкової несправедливості і його підтримка більше не є виправданою після досягнення своєї мети і може лише сприяти зростанню цін на житло, як повідомляє Portugal News.

Для тих, хто встиг скористатися спеціальним податковим режимом, нічого не зміниться. Закон буде застосовуватися лише до нових цифрових кочівників починаючи з 2024 року.

Що таке віза цифрового кочівника?

Віза цифрового кочівника дозволяє іноземцю проживати в конкретній країні та працювати віддалено на компанію, яка знаходиться за межами території цієї країни. Візові програми для цифрових кочівників існують у багатьох країнах Європейського союзу, включаючи Хорватію, Кіпр, Естонію, Грецію, Угорщину, Ісландію, Латвію, Мальту, Румунію, Нідерланди та Норвегію.

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...