Ці 4 місця в Португалії оптимальні для цифрових кочівників!

Дата:

Поділитися:

Ті, хто розуміється на хороших місцях, давно обирають Португалію як для короткострокових відпусток, так і для дистанційної роботи на більш тривалий термін.

Сама Португалія також зрозуміла свою привабливість не лише для коротких туристичних візитів. У минулому році вона запровадила програму віз для цифрових кочівників, запропонувала їм більш низькі податкові ставки і вже розраховує вигоди для країни.

Якщо ти працюєш віддалено, не пов’язаний робочим графіком або працюєш так само, як і я на себе, то придивись до Португалії. Тут є як мінімум чотири крутих місця, де можна провести більше, ніж стандартні два тижні на відпочинку.

У групі подорожуючих та цифрових кочівників Португалія займає далеко не останнє місце, і ці люди розуміють толк в хороших місцях.

Порту

Порту — це «порт», і це неймовірно красивий місто на півночі Португалії, друге за розміром і перше за привабливістю місто країни. Місто-порт, що розташоване на берегах річки Дуоро, яка впадає в Атлантичний океан. Порту — це і культурна спадщина, і традиції виноробства, і відмінне гастрономічне пригода.

Porto, Portugal
Porto, Portugal

Усі ці пам’ятки, старовинна архітектура чудово поєднуються з міською інфраструктурою, до якої входять безліч інтернет-кафе та різні центри, де можна працювати віддалено. У Порту зручно жити і працювати, і цінують це всі, хто поєднує роботу та подорожі. Порту — місце номер 1 для цифрових кочівників в Португалії.

Знайти готель або апартаменти в Порту >>

Кашкайш

Кашкайш — невелике місто, яке вважається частиною агломерації Лісабона. Тут проживає трошки більше 200 тисяч жителів, що набагато менше Лісабона. Цей факт, а також те, що місто розташоване на узбережжі океану, робить його спокійнішим за столицю.

Cascais, Portugal
Cascais, Portugal

Поруч з Кашкайшем — океан і крута природа, він поки що не так популярний серед “кочівників”, що вказує на більш дружелюбний підхід до гостей. Жителі Лісабона останнім часом часто висловлювали незадоволення цифровими кочівниками і відкрито закликали їх виїхати. Про це багато писала місцева преса.

Знайти готель або апаратменти в Кашкайш >>

Лагуш

Лагуш (Лагос) — невелике курортне місто на південному заході Португалії в регіоні Алгарве. Ми колись були зачаровані ним і розглядаємо як варіант для переїзду на непродовжений час.

У Лагуші живе всього 30 тисяч жителів, хоча влітку тут очевидно більше народу. Тут м’яка субтропічна зима і не гаряче літо завдяки Атлантичному океану. Згідно з джерелом NomadList, для життя в Лагуші достатньо в середньому 2500 доларів щомісяця.

Lagos, Portugal
Lagos, Portugal

В регіоні Алгарве найдивовижніші пляжі Португалії і одні з найкрасивіших у світі. Додайте сюди смачну їжу, доступні ціни, м’який клімат, і вийде, що це одне з кращих місць для віддаленої роботи восени або взимку. Так само, як і Кашкайш, Лагуш поки не переповнений віддаленими працівниками, і це означає менші ціни на житло та необхідні послуги. Лагуш і Лісабон з’єднує прекрасна автострада (A2), по якій можна дістатися до столиці або аеропорту менше, ніж за 3 години.

Знайти готель або апартаменти в Лагуш >>

Мадейра

Мадейра — це острів в Атлантичному океані, який належить Португалії. Тут постійно весна і все цвіте, низькі ціни і хороші можливості для віддаленої роботи.

Головне місто Мадейри — Фуншал, і саме тут краще всього закинути якір для роботи і насолоджуватися життям. У Фуншалі відмінна інфраструктура, хороший інтернет, великий вибір житла за хорошою ціною порівняно з більш малими та віддаленими містами.

Madeira, Portugal
Madeira, Portugal

Додатковий плюс — багато сонячних днів на рік і хороша погода взимку. З Фуншала легко дістатися на материк, літаки летять в режимі авіа-маршрутки, ціни на переліт доступні, якщо планувати заздалегідь.

Знайти готель або апартаменти в Фуншал >>

Віза в Португалію

Для віддаленої роботи більше 3 місяців тобі потрібно отримати візу цифрового кочівника (DNV). Вимоги для отримання візи кочівника в Португалії — робота віддалено на себе або на компанію поза межами Португалії, дохід не менше 4-х мінімальних місячних доходів Португалії (3040 євро на місяць), закордонний паспорт та страхування. За візою цифрового кочівника можна перебувати в Португалії 1 або 2 роки, це треба вирішити при отриманні візи.

Ти також можеш жити і працювати на себе в Португалії без візи або по Шенгенській туристичній візі протягом 90 днів, протягом 180 днів. Це означає, що заїхавши в Португалію, ти через 90 днів повинен залишити країну і Шенгенську зону протягом наступних 90 днів, як мінімум. Потім можеш знову в’їхати на наступні 90 днів.

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

5 нових популярних місць для цифрових номадів в Європі на 2024 рік

Розповім про нові невочевидні міста в Європі для цифрових кочівників. Придивись до цих напрямків навіть якщо у тебе...

5 країн, які запустять програми для цифрових кочівників у 2024

Тренд популярності віддаленої роботи в інших країнах продовжує набирати обертів. Підхід "живеш і працюєш там, де хочеш" мені...

Топ-5 країн Європи для віддаленої роботи, які не виснажать твій бюджет

Вибір напрямку для віддаленої роботи завжди пов'язаний з певними труднощами. У цій статті ми розглянемо найкращі напрямки в...

Топ-6 напрямків для цифрових кочівників зимою 2023

Найкращі місця для віддаленої роботи взимку, найпопулярніші міста для цифрових кочівників. Цифрові кочівники (також відомі як Digital Nomads) —...