Алгарве відзначає свою 10-ту перемогу на World Travel Awards!

Дата:

Поділитися:

У жовтні 2023 року Португальський регіон Алгарве знову отримав звання “Кращого пляжного напрямку Європи” на World Travel Awards.

Ця видатна перемога вже десята за лічені роки для цього унікального місця, що стало рекордом. Жоден інший пляжний напрямок у світі не зміг виграти цю престижну нагороду стільки разів поспіль.

Понад 100 пляжів, з них 88 має Блакитний прапор

Алгарве відомий своїм захоплюючим узбережжям, яке простягається більше ніж на 200 кілометрів і налічує понад 100 пляжів. Тут можна знайти деякі з найкрасивіших пляжів в Європі. І це ще не все – в Алгарве також розташовані 88 пляжів із Блакитним прапорцем, що підтверджує його позицію одного з лідерів в Європі за кількістю нагороджених пляжів.

Реакція Президента Бюро туризму Алгарве, Андре Гомеса

Висловлюючи свою радість і гідність при отриманні цієї нагороди, Президент Бюро туризму Алгарве, Андре Гомес, заявив: “Ми вельми пишаємося тим, що знову отримали цю нагороду, і це вже десята перемога! Для нас є надзвичайно престижним бути визнаними кращими в Європі як напрямок пляжного відпочинку. Ми пишаємося своєю історією!”

Алгарве, пляжі
Алгарве, пляжі

Різноманіття пляжів Алгарве

Алгарве пропонує різноманіття пляжів для кожного смаку. Тут ви знайдете довгі піщані пляжі, захищені золотистими скелями, а також затишні бухти, сховані серед каменів. Для сімей ідеальними є спокійні води східного узбережжя, такі як Манта Рота і Альтура.

Шанувальники серфінгу знайдуть свій рай на пляжах Амаду, Бордейра і Монте-Клеріго на західному узбережжі, відомих своєю приголомшливою красою і меншою кількістю відвідувачів. Крім того, тут розташовані відомі курортні міста, такі як Албуфейра, Лагос і Віла-Моура, кожне з них пропонує чудові пляжі.

Культура і традиції Алгарве

Окрім розкішних пляжів Алгарве відзначається багатою культурною спадщиною і традиціями. Тут зберіглось традиційні рибальство, сільське господарство, ремесла та гастрономія, які сформовані довгим узбережжям Атлантики, впливом мавританської культури та сонячним кліматом. Ця суміш факторів сприяла унікальному характеру і шарму Алгарве.

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...