Топ-5 веб-сайтів з вакансіями в Канаді

Дата:

Поділитися:

Робота в Канаді може бути першим кроком до успішної міграції. Для іноземця ця країна, що межує з США, надає багато можливостей.

Трудова міграція в Канаді починається з пошуку відповідних вакансій. Ви зможете знайти їх за спеціальністю або навіть без досвіду. Достатньо скористатися одним із спеціальних веб-сайтів, які нічим не відрізняються від дошки оголошень.

Layboard

Коли йдеться про пошук роботи в Канаді, першим і надійним помічником стає Layboard.com. Це досить простий і універсальний веб-сайт, на якому навіть не потрібно реєструватися. Основні вакансії та фільтри пошуку будуть доступні навіть без входу в особистий кабінет.

Для пошуку роботи на цьому сайті можна використовувати одну з наступних стратегій:

Сортувати оголошення за часом публікації, спочатку відображати актуальні та свіжі вакансії.

Використовувати простий фільтр за ключовим словом.

Обрати одну з категорій зі списку і переглянути пропозиції в ній.

Пошук роботи в Канаді через Layboard починається з перегляду вакансій, а далі можна залишити відгук на одну з них.

Kijiji

Сайт, на якому краще шукати вакансії, якщо ти володієш англійською мовою на достатньому рівні. Знання саме канадської англійської мови стане великою перевагою для тебе як майбутнього працівника.

Сайт Kijiji простий і зрозумілий. На головній сторінці відразу є рядок пошуку або там же можна обрати категорію. Для швидкого доступу до вакансій краще пройти реєстрацію. Після цього у користувача є власний кабінет, через який досить просто зв’язуватися з потенційним роботодавцем.

На сайті можна знайти відповідну роботу в різних регіонах країни. Так у мігранта буде більше можливостей швидше переїхати або спершу зекономити на оренді житла, вибравши невелике містечко.

Jobbank.gc.ca

Ще один простий сайт, який підходить для пошуку роботи в Канаді. Окрім простого фільтра, доступний варіант розширеного пошуку. Наприклад, сортування оголошень за останній місяць.

Окрім системи пошуку, кожному користувачу доступна багато корисної інформації. Jobbank підходить для новачків або досвідчених працівників, які вже працевлаштувалися за кордоном.

Список актуальних пропозицій постійно оновлюється на сайті. Серед його переваг – великий каталог, який містить найрізноманітніші вакансії. Для швидкого доступу до пропозицій можна пройти спрощену реєстрацію. Великою перевагою буде знання англійської мови.

Indeed.ca

Для пошуку швидкої та різноманітної роботи в Канаді підходить ресурс Indeed. На головній сторінці достатньо ввести назву вакансії або місто. Сайт надає можливість завантажити резюме: якщо його немає, то система допоможе створити нове за зразком.

Своє резюме можна періодично оновлювати, щоб воно знову з’явилося у самому початку списку.

Сайт підходить для вивчення теми працевлаштування за кордоном, наприклад, в Канаді. Щодня на ресурсі оновлюються вакансії, найсвіжіші знаходяться в верхній частині списку.

Eluta.ca

Гарний варіант для пошуку роботи, який підходить як для новачка, так і для досвідченого працівника, – це Eluta. У сайта простий інтерфейс, але для тривалого пошуку знадобиться знання англійської мови (основна мова сайту).

На головній сторінці є два поля: пошук за ключовим словом або назвою вакансії, і друге для пошуку роботи за містом чи регіоном Канади. Ресурс пропонує понад 100 тисяч активних пропозицій. Серед переваг сайту – велика кількість розділів та категорій.

Щоб знайти роботу в Канаді, особливо без досвіду, краще розглядати часткову зайнятість або стажування. Такий варіант, крім заробітку, допоможе вдосконалити мовні навички.

Попередня публікація
Наступна публікація

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

5 нових популярних місць для цифрових номадів в Європі на 2024 рік

Розповім про нові невочевидні міста в Європі для цифрових кочівників. Придивись до цих напрямків навіть якщо у тебе...

5 країн, які запустять програми для цифрових кочівників у 2024

Тренд популярності віддаленої роботи в інших країнах продовжує набирати обертів. Підхід "живеш і працюєш там, де хочеш" мені...

Ці 4 місця в Португалії оптимальні для цифрових кочівників!

Ті, хто розуміється на хороших місцях, давно обирають Португалію як для короткострокових відпусток, так і для дистанційної роботи...

Топ-5 країн Європи для віддаленої роботи, які не виснажать твій бюджет

Вибір напрямку для віддаленої роботи завжди пов'язаний з певними труднощами. У цій статті ми розглянемо найкращі напрямки в...