Нас чекають відміни рейсів від Ryanair! З чим це пов’язано?  

Дата:

Поділитися:

Авіакомпанія Ryanair оголосила про корекції в своєму розкладі рейсів на зиму 2023 року. Можливі відміни рейсів через затримки у поставці літаків Boeing.

Спочатку Ryanair очікувала отримати 27 нових літаків Boeing з вересня по грудень. Через проблеми на заводі Spirit Fuselage в Wichita та труднощі з ремонтом і поставками від Boeing у Сіетлі, вони отримають лише 14 літаків з жовтня по грудень. У відповідь на це Ryanair співпрацює з Boeing з метою прискорити поставки з січня по травень 2024 року. Авіакомпанія сподівається зустріти літній сезон 2024 року з обіцяними 57 новими літаками Boeing.

Зміни в розкладі авіакомпанїї

Внаслідок цих затримок Ryanair буде змушена внести зміни у свій зимовий розклад на 2023 рік вже на цьому тижні. Вони зменшать кількість літаків на базі в Шарлеруа на 3, в Дубліні – на 2, і також скоротять на 5 літаків на чотирьох італійських базах, включаючи Бергамо, Неаполь і Пізу. Крім того, буде скорочення кількості літаків в Східному Мідленді, Порту та Кельні.

Читайте також: Топ-10 помилок при бронюванні готелів і як їх уникнути

Ryanair вибачається за необхідні зміни у своєму зимовому розкладі на 2023 рік. У компанії немає запасних літаків цієї зими через заплановане технічне обслуговування їх флоту, до якого входить понад 550 літаків, щоб забезпечити готовність до найбільшого у своїй історії літнього сезону 2024 року.

Ryanair
Ryanair

Майкл О’Лірі, генеральний директор Ryanair, зазначив:

“Ми активно співпрацюємо з Boeing і їх постачальником Spirit, щоб мінімізувати ці затримки у поставках. Нам шкода, що проблеми на виробничих майданчиках в Уічіта та Сіетлі знову призвели до затримок у поставках Boeing на цю зиму. Ми підтримуємо постійний зв’язок з Boeing і нашою головною метою є отримання всіх 57 замовлених літаків B737 до кінця травня 2024 року. Тоді флот Ryanair зможе розширитися до понад 600 літаків перед нашою найбільшою в історії літньою програмою польотів в 2024 році.

Відміни рейсів почнуть діяти з кінця жовтня, і ми зв’яжемося з пасажирами по електронній пошті в найближчі дні, щоб запропонувати їм перебронювання на інші рейси або повний повернення коштів, якщо це зручно для них. Ми щиро вибачаємося перед пасажирами за можливі незручності, спричинені цими затримками у поставках цієї зимою.

На даний момент ми не вважаємо, що ці затримки в поставках значно вплинуть на нашу ціль з перевезення 183,5 мільйонів пасажирів за весь 2023 рік, але якщо затримки погіршаться або триватимуть довше, ніж до січня-березня 2024 року, нам можливо доведеться переглянути цю ціль і, можливо, трохи її зменшити”.

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...