Німеччина скоротить допомогу біженцям у 2024 році

Дата:

Поділитися:

У 2024 році уряд Німеччини планує значно скоротити фінансову підтримку, яку виділяють регіонам для прийому та інтеграції біженців, зокрема українців.

Це рішення було оголошено на основі інформації, отриманої агентством Reuters, яке посилається на два джерела у німецькому уряді.

Зменшення бюджетних коштів означає, що німецький уряд виділить не більше 1,7 мільярда євро на допомогу, пов’язану з прийомом біженців. Порівняно з попереднім роком, коли сума становила 3,75 мільярда євро, це значне зменшення.

Уряд також планує припинити фінансування програм, пов’язаних із інтеграцією та доглядом за біженцями. Це рішення було прийнято в рамках заходів зі скорочення бюджетних витрат через зростання інфляції.

Важливо відзначити, що після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну більше мільйона українців переїхали в Німеччину. Це створило значне навантаження на міста та муніципалітети країни, які надають підтримку біженцям. У зв’язку з цим 16 німецьких земель вимагають збільшення фінансової допомоги з боку федерального уряду для покриття витрат на біженців у наступному році.

Щодо розміру допомоги у 2024 році, підвищення фінансової допомоги для громадян заплановане на 1 січня 2024 року. Якщо влада Німеччини не змінить свого рішення щодо фінансування українських біженців, то ці виплати будуть продовжені для людей з України, яким надано тимчасовий захист.

Через інфляцію, стандартні виплати за програмою Bürgergeld збільшаться на 12,2%. Загальні суми фінансової допомоги будуть наступними:

  • 563 євро для однієї особи;
  • 506 євро для подружжя або партнерів у громадянському партнерстві;
  • 471 євро для дітей віком від 14 до 17 років;
  • 390 євро для дітей віком від 6 до 13 років;
  • 357 євро для дітей до 5 років включно

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...