Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Дата:

Поділитися:

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати громадяни 49 країн, включаючи всю Європейську Союз та США.

Віза призначена для висококваліфікованих спеціалістів, особливо в галузі ІТ, і дозволяє працювати віддалено до шести місяців.

Окрім країн мешканців країн Європейського Союзу візу зможуть отримати громадяни Вірменії, Білорусі, Грузії, Ісландії, Ліхтенштейна, Молдови, Монако, Північної Македонії, Норвегії, Сербії, Швейцарії, Туреччини та Великої Британії. Поза Європою візу цифрового кочівника Японії можуть отримати громадяни Австралії, Південної Кореї, Сінгапуру та США.

Основна вимога – мінімальний щорічний дохід повинен складати не менше 10 мільйонів японських єн (близько €62,672) з обов’язковим приватним медичним страхуванням. Дружини та діти також можуть приєднатися, але візу не можна продовжувати без виїзду з країни.

Візова програма відкрита для обговорення з громадськістю до передбачуваного запуску до кінця березня 2024 року. Мета візи – висококваліфіковані спеціалісти, особливо в галузі ІТ. Візу також можуть отримати ті, хто працює віддалено на компанію поза Японією або як фрілансер для клієнтів за межами Японії. Припускається, що право отримати візу кочівника можуть також ютубери, які отримують дохід від зарубіжних рекламодавців.

Корисні веб-сайти для планування подорожей:

  • Aviasales: Пошук бюджетних авіабілетів по всьому світу – завжди знаходжу вигідні пропозиції.
  • Booking.com: Звичайний та зручний сайт для пошуку та бронювання житла по всьому світу
  • LocalRent: Бюджетна оренда автомобілів від місцевих перевірених компаній з можливістю безкоштовної відміни бронювання.

Більше новин туризму:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...