Нова 5-річна туристична віза в Індонезію

Дата:

Поділитися:

Портал thebalisun повідомляє про рішення уряду Індонезії запустити програму 5-річних багаторазових віз для відвідування Індонезії.

Нова віза отримала назву D1, видаватиметься на термін 5 років і дозволяє її власникам багаторазово відвідувати Індонезію до 60 днів за одну поїздку.

Категорія нової візи —туризм, відвідування сім’ї або транзит. Ця віза не дозволяє працювати та здійснювати будь-яку трудову діяльність з місцевими компаніями. Як часто турист може користуватися періодами в 60 днів, не повідомляється. Іншими словами, наразі неясно, чи можна за допомогою цієї візи приїхати в Індонезію на два місяці, потім виїхати ненадовго в іншу країну та знову повернутися.

В будь-якому випадку зрозуміло, що ця віза не призначена для проживання в країні. Скільки коштує нова віза? Багаторазова віза в Індонезію терміном дії 5 років коштує 15 млн індонезійських рупій, що приблизно дорівнює 960 доларів США за поточним курсом на кінець 2023 року.

Візу в Індонезію можна оформити онлайн, візовий збір також можна оплатити онлайн на офіційному веб-сайті https://molina.imigrasi.go.id/ Це той самий веб-сайт, через який подається заявка на візу по прибуттю або на програму «другий дім».

Які документи потрібні для отримання довгострокової візи в Індонезію?

  • Закордонний паспорт, дійсний не менше 6 місяців з дня подання на візу.
  • Кольорове фото.
  • Довідка про фінансовий стан на суму не менше 2000 доларів США.
  • Додаткові документи, які можуть включати лист-запрошення від друзів, родичів в Індонезії чи організацій, що можуть підтвердити мету вашого візиту.

Якщо у вас немає друзів чи родичів в Індонезії, то відповідні листи-запрошення можуть надати відповідні агентства в Індонезії, через які і рекомендується оформляти таку візу. Нагадаю, що громадяни України можуть оформити візу по прибуттю в Індонезію, дія якої була відновлена в травні 2022 року. Вартість візи по прибуттю — 30 доларів США.

Не забувай про:

  • квитки на літак — Aviasales
  • страхування подорожуючого — Hotline Finance
  • бронювання готелів — Booking
  • оренду автомобіля в популярних країнах — LocalRent

Більше подорожей:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...