Нова 5-річна туристична віза в Індонезію

Дата:

Поділитися:

Портал thebalisun повідомляє про рішення уряду Індонезії запустити програму 5-річних багаторазових віз для відвідування Індонезії.

Нова віза отримала назву D1, видаватиметься на термін 5 років і дозволяє її власникам багаторазово відвідувати Індонезію до 60 днів за одну поїздку.

Категорія нової візи —туризм, відвідування сім’ї або транзит. Ця віза не дозволяє працювати та здійснювати будь-яку трудову діяльність з місцевими компаніями. Як часто турист може користуватися періодами в 60 днів, не повідомляється. Іншими словами, наразі неясно, чи можна за допомогою цієї візи приїхати в Індонезію на два місяці, потім виїхати ненадовго в іншу країну та знову повернутися.

В будь-якому випадку зрозуміло, що ця віза не призначена для проживання в країні. Скільки коштує нова віза? Багаторазова віза в Індонезію терміном дії 5 років коштує 15 млн індонезійських рупій, що приблизно дорівнює 960 доларів США за поточним курсом на кінець 2023 року.

Візу в Індонезію можна оформити онлайн, візовий збір також можна оплатити онлайн на офіційному веб-сайті https://molina.imigrasi.go.id/ Це той самий веб-сайт, через який подається заявка на візу по прибуттю або на програму «другий дім».

Які документи потрібні для отримання довгострокової візи в Індонезію?

  • Закордонний паспорт, дійсний не менше 6 місяців з дня подання на візу.
  • Кольорове фото.
  • Довідка про фінансовий стан на суму не менше 2000 доларів США.
  • Додаткові документи, які можуть включати лист-запрошення від друзів, родичів в Індонезії чи організацій, що можуть підтвердити мету вашого візиту.

Якщо у вас немає друзів чи родичів в Індонезії, то відповідні листи-запрошення можуть надати відповідні агентства в Індонезії, через які і рекомендується оформляти таку візу. Нагадаю, що громадяни України можуть оформити візу по прибуттю в Індонезію, дія якої була відновлена в травні 2022 року. Вартість візи по прибуттю — 30 доларів США.

Не забувай про:

  • квитки на літак — Aviasales
  • страхування подорожуючого — Hotline Finance
  • бронювання готелів — Booking
  • оренду автомобіля в популярних країнах — LocalRent

Більше подорожей:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...