Скільки грошей необхідно щоб жити в Німеччині у 2023 році?

Дата:

Поділитися:

Прожитковий мінімум – це мінімальна сума грошей, яка потрібна особі або сім’ї для забезпечення базових життєвих потреб. Цю суму розраховують на основі вартості життя та потреб особи чи сім’ї, включаючи такі видатки, як їжа, одяг, житло, охорона здоров’я та освіта для дітей.

Як розраховується прожитковий мінімум в Німеччині?

Розрахунок прожиткового мінімуму базується на мінімальних потребах, визначених у законі про соціальну допомогу та затверджених Федеральним Конституційним Судом. Ці суми встановлюються федеральним урядом на основі “Звіту про рівень прожиткового мінімуму для дорослих і дітей”.

Розмір прожиткового мінімуму переглядається кожні 2 роки.

Соціальна допомога надається, коли у людини немає достатнього доходу та майна, яке може бути джерелом доходу. Вартість житла розраховується з урахуванням регіональних особливостей.

Прожитковий мінімум у 2023 році становить 502 євро для однієї особи. Для сімей з дітьми ця сума вища. Соціальна допомога надається, коли інші можливості вичерпані.

Захист від бідності та забезпечення гідного життя – головна мета прожиткового мінімуму. Ця сума є основою для соціального, податкового та боргового права.

Варто також відзначити, що в 2023 році неоподатковувана базова сума становить 1409,99 євро, а податковий прожитковий мінімум – 10908 євро. Ці суми гарантують, що доходи не будуть зменшено на податкові відрахування.

За матеріалами німецької преси

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...