Скільки часу можна перебувати в Мексиці як турист

Дата:

Поділитися:

Якщо ви приїхали до Мексики з туристичними цілями, скільки часу буде дозволено перебувати в країні без додаткових документів та порушень місцевого законодавства? Чи можна продовжити туристичну візу, перебуваючи в Мексиці?

Віза в Мексику для громадян України

Українці можуть отримати електронний дозвіл на одноразовий в’їзд до Мексики. Після заповнення простої форми вам на пошту прийде дозвіл на в’їзд. Якщо у вас є дійсна віза до США або постійний вид на проживання в країнах Шенгенської угоди, вам може не знадобитися електронний дозвіл.

Скільки часу можна перебувати в Мексиці

При прильоті до Мексики на кордоні вам буде встановлено дозволений термін перебування у країні, як правило, це 180 днів. Термін може бути меншим за бажанням офіцера. Зазвичай це 180 днів. Незалежно від того, скільки ви вказали в формі для отримання електронного дозволу, ви можете перебувати в Мексиці до півроку без порушень міграційного законодавства.

У зв’язку з війною громадяни України можуть залишатися в Мексиці і понад строк, вказаний в їх паспорті при перетині кордону з Мексикою. Це означає, що якщо вам вказали в паспорті 180 днів, і ви громадянин України, ви можете перебувати в Мексиці і понад півроку без наслідків. Ви також можете виїхати і знову в’їхати на територію Мексики.

Правління Мексики не приймало офіційних програм для біженців з України. Проте на сьогоднішній день Мексика сприймає всіх громадян України як біженців від війни і дозволяє залишатися в країні без обмежень.

Достатньо завжди мати при собі паспорт та пред’являти його за потреби. Проблем не виникає – перевірено нашими людьми в Мексиці. Все дуже дружелюбно та передбачувано.

Зараз не обов’язково отримувати дозвіл на проживання в Мексиці, щоб залишитися там на тривалий час, і не існує жодних спеціальних програм, аналогічних тим, які діють для українців в Європейському Союзі.

Які ще документи потрібні при в’їзді в Мексику

Перед вильотом потрібно заповнити медичну декларацію під назвою “CUESTIONARIO DE IDENTIFICACIÓN DE FACTORES DE RIESGO EN VIAJEROS”. Форму можна заповнити онлайн на сайті https://afac.hostingerapp.com. Тест на COVID-19 та вакцинаційні сертифікати не потрібні.

Потрібен зворотний квиток в будь-яку країну. Авіаквитки в Мексику можна знайти і придбати на цьому сайті.

Потрібна бронь готелю в Мексиці. Достатньо броні готелю через Booking.

Готівка в розмірі 50 доларів США на день може бути запитана для перевірки.

На кордоні офіцер зазвичай запитує про мету візиту, де ви будете проживати та на який термін приїхали. Будьте готові впевнено та чітко відповісти та назвати готелі, де ви зупинитесь.

З існуючих українців рідко затримують на кордоні. Основна причина відмови в в’їзді – підозра в подальшій імміграції до Сполучених Штатів.

Важливо мати страховку на весь планований період перебування в Мексиці, її можуть попросити пред’явити. Страховку можна придбати на Hotline.finance – великий вибір страхових компаній та продуктів за розумними цінами.

Правила перебування українців в Мексиці можна дізнатися тут.

Рекомендую:

Чи пустять в Мексику після відмови в візі США

23 причини відмови в візі США

Віза в США: чому не можна посміхатися на фото?

Ситуація з отриманням візи США у 2022 році [пост оновлюється]

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Паспортний контроль в межах Шенгенської угоди в 2023 році

Деякі країни Шенгенської угоди почали встановлювати додатковий паспортний контроль на своїх кордонах, де раніше його не було. Це...

Як дістатися з Кракова до Варшави: всі варіанти

Як потрапити з Кракова в Варшаву та інші польські міста? Скільки це коштує? Який спосіб найдешевший, а який...

Топ-10 помилок при бронюванні готелів і як їх уникнути

Готель, хостел, апартаменти - ось де ви будете жити під час подорожі у більшості випадків, якщо ви не...

Повільні подорожі – новий тренд і, взагалі, про що це?

Як подорожувати цікаво? Як отримувати задоволення від подорожей, і чи правда, що для цього не треба поспішати? Давно вже...