Airbnb готує найбільше в історії оновлення платформи

Дата:

Поділитися:

Глава Airbnb, Брайан Ческі, у своєму інтерв’ю Financial Times, розповів про найбільше обновлення платформи в історії. Давайте подивимося, що саме планує впровадити найбільший гравець на ринку туристичного житла.

Довгострокова оренда житла

Останнім часом з’являється все більше публікацій на тему незадоволення платформою Airbnb з боку влади як міст, так і цілих країн, таких як Нью-Йорк, Хорватія, Туреччина, Кіпр та інші популярні серед туристів напрямки. У деяких містах і країнах вже діють обмеження на короткострокову оренду через Airbnb.

Саме тому Airbnb планує активніше підтримувати довгострокову оренду. Зараз лише 18% бронювань відноситься до цієї категорії, але Голова Airbnb бачить великий потенціал саме в цьому напрямку.

Нові послуги

Airbnb вже розробляє кілька нових послуг. У найближчий час будуть запущені сервіси оренди автомобілів та інструмент, який допоможе знаходити кафе та ресторани.

Отже, генеральний директор компанії вважає, що Airbnb стане важливою складовою повсякденного життя людей, і платформа буде використовуватися не лише один або два рази на рік під час відпустки.

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...