Airbnb готує найбільше в історії оновлення платформи

Дата:

Поділитися:

Глава Airbnb, Брайан Ческі, у своєму інтерв’ю Financial Times, розповів про найбільше обновлення платформи в історії. Давайте подивимося, що саме планує впровадити найбільший гравець на ринку туристичного житла.

Довгострокова оренда житла

Останнім часом з’являється все більше публікацій на тему незадоволення платформою Airbnb з боку влади як міст, так і цілих країн, таких як Нью-Йорк, Хорватія, Туреччина, Кіпр та інші популярні серед туристів напрямки. У деяких містах і країнах вже діють обмеження на короткострокову оренду через Airbnb.

Саме тому Airbnb планує активніше підтримувати довгострокову оренду. Зараз лише 18% бронювань відноситься до цієї категорії, але Голова Airbnb бачить великий потенціал саме в цьому напрямку.

Нові послуги

Airbnb вже розробляє кілька нових послуг. У найближчий час будуть запущені сервіси оренди автомобілів та інструмент, який допоможе знаходити кафе та ресторани.

Отже, генеральний директор компанії вважає, що Airbnb стане важливою складовою повсякденного життя людей, і платформа буде використовуватися не лише один або два рази на рік під час відпустки.

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...