Саграда Фамілія в Барселоні буде добудована

Дата:

Поділитися:

Саграда Фамілія в Барселоні, відомий, але до сих пір недобудований пам’ятник Антоніо Гауді, рухається до завершення. На минулому тижні завершилось будівництво п’яти з шести центральних веж.

З січня цього року, коли були завершені вежі Євангелістів Луки і Марка, дві додаткові вежі, присвячені Євангелістам Матфею і Іоанну, були прикрашені статуями скульптора Ксав’є Медіна-Кампена, позначаючи їх завершення.

Фонд Junta Constructora del Temple Expiatori de la Sagrada Família, який наглядає за будівництвом, оголосив спеціальну Месу 12 листопада для відзначення інавгурації та ініціювання освітлення чотирьох веж протягом Різдвяного сезону.

Проект Саграда Фамілія Антоніо Гауді, що включає елементи модернізму, ар-нуво та готичного відродження, знаходиться в будівництві вже понад 140 років, проте, незважаючи на це, він приваблює мільйони відвідувачів щороку. Перший завершений елемент споруди – фасад Різдва отримав статус Світової спадщини ЮНЕСКО, разом з шістьма іншими будівлями Гауді в Барселоні.

Будівництво Саграда Фамілія стикалося з тривалими затримками. Оскільки частина малюнків та проектів Гауді були втрачені після його смерті в 1926 році, деякі критики вказували, що архітектори, які взялися за будівництво, мали труднощі у збереженні візії Гауді, як відзначає The New York Times. Проте, незакінчений стан споруди додає їй привабливості, роблячи Саграда Фамілія в Барселоні однією з найвідоміших недобудов у світі.

У 2019 році знаменитому монументу нарешті було надано дозвіл на будівництво, через 137 років після початку робіт. Планується завершити будівництво до 2026 року, збігаючись із 100-річчям смерті Гауді. Також у тому ж році Барселона планує провести конгрес МСА, ставши Всесвітньою столицею архітектури ЮНЕСКО.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...