Політ на повітряній кулі за допомогою додатка Uber

Дата:

Поділитися:

Натиснув на кнопку і піднявся в небо — починаючи з цього тижня, Uber (Убер) запустив свій новий продукт у сфері подорожей — політ на повітряній кулі в національному парку Гереме, Каппадокія.

Тепер політ на повітряній кулі в Каппадокії (Туреччина) можна буде забронювати через додаток Uber, використовуючи функцію Uber Reserve.

Польоти здійснюються зранку на сході сонця, тривалість польоту —1,5 години.

Таку пригоду варто здійснити принаймні один раз у житті — видовище неймовірно красиве, я можу судити з власного досвіду.

Вартість польотів на повітряній кулі в Каппадокії — 150 євро. В цю вартість входить трансфер з готелю до місця старту, політ на кулі та трансфер назад до готелю.

З нагоди запуску нової програми Uber заявив, що перші 100 польотів будуть безкоштовними. Безкоштовні польоти будуть обмежені кількістю людей — щодня для 4 осіб і будуть доступні до 19 листопада 2023 року.

Польоти також будуть обмежені погодними умовами. Кулі не літають у вітряну погоду.

Джерело: Uber

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...