Новий поїзд з Києва до Будапешта і Відня

Дата:

Поділитися:

Укрзалізниця продовжує запускати нові маршрути. Тепер можна вирушити до Будапешта і Відня на новому поїзді! З 10 грудня курсуватиме поїзд №143/146 прямо з Відня до Чопа і назад. На станції Чоп можна пересісти на зручний поїзд з Києва (через Львів). Інформація про це з’явилася на сторінці перевізника у Facebook.

Зв’язок з Віднем стане зручним і для пасажирів поїзда Луцьк-Рівне-Львів-Чоп. Розклад розроблено так, що вночі ви подорожуєте в зручних спальних вагонах Укрзалізниці (Київ, Рівне, Луцьк, Львів – Чоп), а вдень – в сучасних сидячих вагонах 1 або 2 класу угорських поїздів.

Квиток від Києва до Відня (з сидячим вагоном 2 класу і купе) обійдеться приблизно в 2500 грн, що дешевше за прямий поїзд класу ‘рітц’ на майже 1000 грн.

Поїзд з Києва вирушає щоденно о 16:38, а з Чопа до Відня — о 08:23. По дорозі можна зробити пересадку в Будапешті. Назад поїзд з Відня до Чопа відправляється о 10:42.

Можна не хвилюватися через пересадку в Чопі. З’єднання буде зручним, і поїзд у випадку затримок дочекається всіх пасажирів.

Квитки на ділянку всередині України вже можна придбати в додатку Укрзалізниці, чат-ботах, на сайті та у касах вокзалів. А на ділянку Відень — Чоп — Відень квитки можна придбати в міжнародних касах Укрзалізниці або в Австрії. Онлайн-квитки до Угорщини та Австрії стануть доступними в найближчі тижні.

Корисні посилання:

  • Квитки на поїзди Укрзалізниці — офіційний сайт
  • Страхування подорожуючого — Hotline Finance
  • Бронювання готелів — Booking
  • Оренда автомобіля в популярних країнах — LocalRent

Більше новин з цієї теми:

Укрзалізниця презентувала новий графік та нові маршрути поїздів на 2024 рік

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...