Який power bank вибрати і на чому в решті решт зупинився? Яка марка зарядного пристрою краща? Головна мета покупки такого пристрою — не помічати відсутності електроенергії.
Ризик відключень світла збільшується взимку, ще й до того я багато пересуваюся і працюю онлайн з різних місць, тому додаткової електроенергії не буває забагато.
Окрім power bank, я також придбав нову зарядну станцію. Про неї теж поділюся невеликим відгуком незабаром.
Яка марка повербанк краща?
Не маю уявлення, який power bank кращий. У кожного свій підхід. Я вибирав з популярних моделей, тих, які знаю або користувався раніше. Виявилося, що це Baseus, Xiaomi, Hoco, Samsung і ще кілька брендів. Сам факт популярності бренду вже свідчить про те, що якщо його обрало велика кількість людей, то продукт вартий уваги.
У мене було кілька таих зарядних гаджетів і до сьогоднішнього дня дожив лише Baseus 10000, який я придбав в Тбілісі кілька років тому. Він мені служить досі – стильний, легкий, ємний і ідеальний, щоб взяти з собою на прогулянку, наприклад. Саме на цьому бренді і зупинився, залишилося визначитися з характеристиками.
Заради цікавості прочитав відгуки про різні моделі Xiaomi, Hoco, Samsung потрібного мені обсягу і ще більше переконався в своєму виборі. У кінцевому підсумку зупинився на Baseus 20000. Повна назва, кому цікаво — Baseus Bipow 20000 mAh 20W Digital Display Black. Ціна не мала великого значення, але переплачувати не хотілося. Придбав бюджетну модель за 1249 грн (30 євро).
Щодо характеристик, мене цікавили такі моменти:
- ємність акумулятора від 20000 mAh
- вага (зрозуміло, що він буде важчим, ніж менш ємкий пристрій, але також не хотілося носити цеглу в кишені);
- можливість заряджати принаймні два пристрої, включаючи через Type-C
- якість матеріалів, дизайн, ергономіка, наявність дисплея
- надійність
Усе це було у вибраній моделі Baseus Bipow 20000.
Що заряджаю?
Годинник дружини Apple Watch, Макбук дружини, свій фітнес-браслет, два телефони, джерела світла від USB. Пристрій використовую скоріше як домашній і також беру з собою в подорожі. Для коротких прогулянок використовую старий Baseus 10000, оскільки він легкий і тонкий.
Гаджет виявився очікувано ємким – вистачає, щоб 5 разів зарядити мій iPhone і ще залишається заряд. Одночасно можна заряджати макбук і два телефони. Зручно, якщо працюєш поза домом або немає електроенергії.
Заряджання повербанку
У комплекті з power bank йде кабель для зарядки. Довжина кабеля – 30 см, трошки мало, але поки що справляюсь. Заряджається від 0 до 100% приблизно 10 годин. Тобто залишаю на ніч коли лягаю спати — зручно. Є функція швидкої зарядки, для неї потрібен кабель – поки не купив. Буде потреба, куплю кабель швидкої зарядки через Type-C. “Швидка” зарядка — це 7 годин замість 10. Ну, таке.
Входи-виходи
Два виходи USB, один вихід\вхід Type-C і один вхід мікро USB. Все точно так само, як і в моєму старому Baseus 10000.
Матеріал
Корпус power bank Baseus виготовлений з чорного матового пластика. На передній стороні покриття приємніше — мікросітка. Подряпини на передній панелі не залишаються. Задня сторона виготовлена трошки інакше і там залишаються дрібні подряпини. Чому задню панель не зробили такою ж, як і передню, не знаю. Можливо, так дешевше, не знаю.
Висновок
Відмінний гаджет, який справляється зі своїми функціями і гідно виглядає на робочому столі.
Довго тримає заряд, ємкий для заряджання кількох пристроїв. Підходить для домашнього використання, наприклад, для джерела світла, яке працює тільки через USB вихід.
Вага пристрою — 450 г, можна брати з собою, якщо працюєш поза домом або без джерела електроенергії.
Можу рекомендувати!
Більше відгуків: