Хорватія визнана найбажанішою серед європейських країн

Дата:

Поділитися:

Читачі журналу Wanderlust назвали Хорватію найбажанішою країною в яку вони хотіли би поїхати на відпочинок або в подорож.

Ця перлина Адріатики просто розкішна та відома своїми береговими красенями, такими як Дубровник, який минулого року став “Найбажанішим містом Європи”.

Проте це ще не все: крім захоплюючих видів на острови та узбережжя, тут тебе чекають культурні відкриття та пригоди на кожному кроці, чи то біля моря, чи углиб країни.

Знаєш, що у Пулі можна полюбуватися римськими руїнами? А те, що в Загребі є досить неординарні музеї? А ще вражаючи Плітвицькі дикі водоспади і вибухові гірські пейзажі у Рисняку. Отже, якщо ти шукаєш справжню пригоду, Хорватія — твій вибір!

Іспанія та Італія вибороли лише срібло та бронзу, а Франція взагалі на п’ятому місці після Греції! Повний список бажань за відгуками читачів Wanderlust:

  1. Хорватія
  2. Іспанія
  3. Італія
  4. Греція
  5. Франція
  6. Німеччина
  7. Словенія
  8. Ісландія
  9. Шотландія
  10. Австрія

А знаєш, хто став найбажанішою країною у світі? – Австралія! Найбажанішим островом визнаний острів Куба, а першим містом у світі в списку бажань – Кейптаун в ПАР.

Отже, тепер живи з цим. Або, ще краще, вже починай планувати літню відпустку!

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...