Мачу-Пікчу, Перу: що зміниться у 2024 році?

Дата:

Поділитися:

Влада Перу недавно оголосила, що з 1 січня 2024 року Мачу-Пікчу зможе приймати більше відвідувачів щоденно — до 4500 осіб щодня. У деякі дні кількість відвідувачів може сягати 5600 осіб на день.

Мачу-Пікчу — загублене стародавнє місто в горах Перу, яке є одним з символів Південної Америки. Його називають “містом Інків”, яке було збудовано в XV столітті. Для сучасного світу його відкрив в 1911 році американський дослідник Хайрам Бінгем (Hiram Bingham). Мачу-Пікчу було визнано об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО в 1983 році.

Machu Picchu, Peru
Machu Picchu, Peru

Зараз його відвідування обмежене. На день дозволяється відвідування максимум 3 800 осіб. Цей норматив зміниться в 2024 році.

Збільшення дозволеної кількості туристів до 4500 осіб на день пов’язане з бажанням оживити туризм в Перу, який сильно постраждав від пандемії.

У 2020 році, до початку пандемії, Перу приймало близько 4,5 млн туристів. К кінцю 2023 року це число скоротилося до 2,2 млн, тобто практично в 2 рази.

На початку 2023 року влада взагалі закрила Мачу-Пікчу для відвідування у зв’язку з безладдями в країні.

Міністерство культури Перу через соціальні мережі повідомило, що вони посилать виконання правил відвідування історичних пам’яток і об’єктів культурної спадщини.

Квитки на Мачу-Пікчу рекомендують купувати заздалегідь на офіційному сайті. Вартість квитків — приблизно $42.

Machu Picchu, Peru
Machu Picchu, Peru

Автор цього сайту був в Перу і відвідав Мачу-Пікчу кілька років тому. Ще до підйому в загублене місто сильне враження на мене справила черга до каси за квитками. До кінця черги треба було йти не менше 20 хвилин пішки. Тому порада купувати квитки онлайн — головний лайфхак при відвідуванні Мачу-Пікчу.

Що стосується кількості народу, то це той випадок, коли місце варте відвідання незалежно від кількості туристів. Це варто побачити хоча б раз у житті.

Не забувай про:

  • квитки на літак — Aviasales
  • страхування подорожуючого — Hotline Finance
  • бронювання готелів — Booking
  • оренду автомобіля в популярних країнах — LocalRent

Більше про Перу:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...