Мачу-Пікчу, Перу: що зміниться у 2024 році?

Дата:

Поділитися:

Влада Перу недавно оголосила, що з 1 січня 2024 року Мачу-Пікчу зможе приймати більше відвідувачів щоденно — до 4500 осіб щодня. У деякі дні кількість відвідувачів може сягати 5600 осіб на день.

Мачу-Пікчу — загублене стародавнє місто в горах Перу, яке є одним з символів Південної Америки. Його називають “містом Інків”, яке було збудовано в XV столітті. Для сучасного світу його відкрив в 1911 році американський дослідник Хайрам Бінгем (Hiram Bingham). Мачу-Пікчу було визнано об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО в 1983 році.

Machu Picchu, Peru
Machu Picchu, Peru

Зараз його відвідування обмежене. На день дозволяється відвідування максимум 3 800 осіб. Цей норматив зміниться в 2024 році.

Збільшення дозволеної кількості туристів до 4500 осіб на день пов’язане з бажанням оживити туризм в Перу, який сильно постраждав від пандемії.

У 2020 році, до початку пандемії, Перу приймало близько 4,5 млн туристів. К кінцю 2023 року це число скоротилося до 2,2 млн, тобто практично в 2 рази.

На початку 2023 року влада взагалі закрила Мачу-Пікчу для відвідування у зв’язку з безладдями в країні.

Міністерство культури Перу через соціальні мережі повідомило, що вони посилать виконання правил відвідування історичних пам’яток і об’єктів культурної спадщини.

Квитки на Мачу-Пікчу рекомендують купувати заздалегідь на офіційному сайті. Вартість квитків — приблизно $42.

Machu Picchu, Peru
Machu Picchu, Peru

Автор цього сайту був в Перу і відвідав Мачу-Пікчу кілька років тому. Ще до підйому в загублене місто сильне враження на мене справила черга до каси за квитками. До кінця черги треба було йти не менше 20 хвилин пішки. Тому порада купувати квитки онлайн — головний лайфхак при відвідуванні Мачу-Пікчу.

Що стосується кількості народу, то це той випадок, коли місце варте відвідання незалежно від кількості туристів. Це варто побачити хоча б раз у житті.

Не забувай про:

  • квитки на літак — Aviasales
  • страхування подорожуючого — Hotline Finance
  • бронювання готелів — Booking
  • оренду автомобіля в популярних країнах — LocalRent

Більше про Перу:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...