Греція активно запрошує цифрових кочівників переїхати в країну

Дата:

Поділитися:

За останні кілька років багато сонячних напрямків по всьому світу стали свідками зростання кількості цифрових кочівників через перехід багатьох людей до віддаленої роботи.

Греція, відома своєю давньою історією, раєм на островах та прибережними містами, активно запрошує номадів переїхати в країну.

Віза для цифрових номадів в Греції

У минулому році Греція запустила “Digital Nomad Visa”, яка дозволяє номадам з-за меж Європи переселятися в країну. Ця віза дозволяє перебувати в Греції понад 90 днів при умові дійсності візи та відсутності обмежень Шенгенської зони. Проте потрібно представити докази фінансової здатності на рівні до 3500 євро на місяць.

Витрати та вартість житла

Незважаючи на високі ціни на островах, на материку вартість життя нижча, і можна знайти доступне житло та місця для роботи. Греція приваблює багато американських номадів і стала одним із популярних напрямків для віддаленої роботи.

Greece, Athens
Greece, Athens

Афіни мають відносно низькі витрати на життя. Середні щомісячні витрати однієї особи в столиці оцінюються в 864,70 доларів без оренди житла, що в середньому на 23,8% дешевше, ніж у Парижі, ще одному популярному місці для номадів.

Оренда житла в Афінах також може бути на 60,8% дешевше, ніж в північно-західній Європі, і номади можуть знайти відмінні довгострокові пропозиції з оренди, починаючи від 250 євро за студію вдалине від центру міста та до 650 євро за зручно розташовану квартиру в центрі.

З яких країн більше приїзжає номадів

Українці обирають масову еміграцію в Грецію на підставі “Digital Nomad Visa” під час триваючої війни, американці є другою найпопулярнішою нацією, яка претендує на право проживання на цій основі, за ними слідують британці, ізраїльтяни, бразильці та ліванці.

traveloffpath.com

Рекомендую:

Топ-6 напрямків для цифрових кочівників зимою 2023

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...