Продовження туристичного сезону в Анталії через спеку

Дата:

Поділитися:

У цьому році в Анталії, південній провінції Туреччини, туристичний сезон триває до листопада через спеку, спричинену явищем Ель-Ніньо та глобальним потеплінням.

Сюди приїжджають туристи з Західної Європи. Протягом першого тижня вересня прибуло понад 11 мільйонів туристів, і зараз вони намагаються залучити 12 мільйонів до кінця місяця.

Туреччина загалом прийняла 33 мільйони іноземних туристів протягом 8 місяців поточного року.

Що далі після літа?

Туристичний сезон триватиме до 15 листопада, якщо погода дозволить. А після цієї дати в місті очікуються різноманітні події, такі як зустрічі, спорт та інші здорові активності.

Сезонні труднощі в Анталії

Дві основні проблеми турецького туристичного сезону:

  • Зменшення українського туристичного ринку через війну.
  • Зростання цін через інфляцію.

Незважаючи на це, кількість туристів все одно перевищує рекорд 2019 року. Місто надіється його побити, особливо після липня, коли бронювання почали зростати.

Antalia
Antalya, Turkey

Що говорять місцеві?

Менеджер п’ятизіркового готелю, Ісмаіл Чаглар, говорить, що в травні і червні не було так багато бронювань, як очікувалося. Але в серпні та вересні готелі були заповнені, і на жовтень, незважаючи на низькі очікування, бронювання йдуть добре.

З’явилися нові туристи з інших регіонів

Ісмаіл Чаглар говорить, що помітно зросла кількість туристів замість тих, які приїжджали з країни, де їх стало менше, прийшли туристи з інших регіонів, таких як Польща і Велика Британія. А також помітний ріст туристів з Близького Сходу.

Що ще?

На даний момент готелі заповнені на 70%, а деякі навіть на 90%. І з початком нового навчального року в місті з’явилися літні гості.

По матеріалам hurriyetdailynews

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...