Новий аеропорт біля Ангкор Ват в Камбоджі

Дата:

Поділитися:

У Камбоджі з’явився новий, найбільший аеропорт, здатний прийняти ще більше туристів які приїхали подивитись на величний храмовий комплекс Ангкор Ват.

Аеропорт має назву Міжнародний аеропорт Сіем Ріп-Ангкор (SAI) і розташований за 40 кілометрів на схід від Ангкор Ват. На сьогодні це найбільший аеропорт в  країні і створений з метою полегшення доступу подорожуючих до найпопулярнішої пам’ятки Камбоджі.

SAI прийняв свої перші рейси у понеділок, 16 жовтня, як повідомляє The Associated Press. Першим рейсом, що приземлився в новому аеропорту, був рейс Bangkok Airways з Таїланду.

Де знаходиться новий аеропорт Сієм Ріп?

Міжнародний аеропорт Сіем Ріп-Ангкор розташований трохи дальше від старого аеропорту, який знаходився лише за 3 милі від храмів. Влада Камбоджі боялася, що вібрації від частих польотів можуть пошкодити фундаменти стародавніх храмів.

Ця подія вважається важливою для розвитку туризму в Камбоджі на цій історичній території. Аеропорт було побудовано в рамках угоди між Камбоджею та Китаєм і він здатний обслуговувати 7 мільйонів пасажирів на рік. В майбутньому є плани щодо його модернізації для обслуговування 12 мільйонів пасажирів щорічно до 2040 року.

Все це відбувається на фоні спроб Камбоджі відновити туристичні показники, які вона мала до пандемії. Протягом перших вісім місяців 2023 року країна прийняла близько 3,5 мільйона міжнародних туристів, що значно менше, ніж у 2019 році, коли до країни прибуло приблизно 6,6 мільйона.

Рейси до нового аеропорту прибувають з різних регіональних напрямків, включаючи Бангкок, Хошимін та Сінгапур, як вказує трекер FlightAware.

Окрім Ангкор Ват, Камбоджа багата іншими менш популярними храмами, такими як Махендрапарвата.

І якщо ви хочете побачити Ангкор Ват без натовпу туристів, є варіанти, такі як готель Amansara, який супроводжує своїх гостей до храму на ранок через схований задній вхід.

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...