Болторези проти “замків кохання”

Дата:

Поділитися:

“Кохання сильне, але наші болторези сильніші”, – це новий пост на Facebook від Національного парку Гранд-Каньон в Аризоні (США).

Керівництво парку турбується про так звані “замки кохання”. Якщо ви часто подорожуєте, ви точно бачили ці замки, які вішаються на металевий паркан і часто прикрашені іменами або ініціалами пари. Ключі від таких замків, як правило, кидають у найближчу водойму.

З якоїсь причини багато людей вважають, що такі замки приносять щастя у відносинах, а викидання ключа символізує нерозривну любов.

І якщо самі замки – це просто сміття в Національному парку, то ключі можуть викликати більш серйозні проблеми.

Каліфорнійський андський кондор, який знаходиться під загрозою зникнення, активно цікавиться блискучими предметами і часто ковтає ключі з місцевих потоків. Після такого обіду пташкам потрібна хірургічна допомога.

“Кондори – цікаві тварини і, наче маленькі діти, вивчають своїми дзьобами дивні предмети, з якими зіштовхуються “, – написано в пості на Facebook. “Кондори не призначені для переварювання металу і часто не можуть пропустити такі предмети. Якщо кондор ковтає забагато подібних об’єктів, це може призвести до його смерті.”

«Замки кохання» вже стали проблемою в інших популярних місцях, зокрема на паризькому мосту Понт де Арт, де замки стали настільки важкими, що завдали шкоди структурній цілісності мосту.

Коли влада Парижа у 2015 році видалила 700 тисяч замків, вага яких була еквівалентна вазі 20 слонів.

Після видалення замків місто встановило скляні перегородки на мосту, щоб запобігти додаванню нових “замків кохання”.

по матеріалам CNN

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...