Діснейленд Резорт в Каліфорнії знову підвищує тарифи

Дата:

Поділитися:

Відвідувачі парку розваг “Діснейленд Резорт” в Каліфорнії (Анахейм) знову стикнуться з підвищенням цін. Підвищення було введено з 11 жовтня, точно через 1 рік після попереднього підвищення тарифів.

Курорт Діснейленд Резорт в Каліфорнії (Анахейм) складається з двох парків: Disneyland Park і новішого California Adventure Park.

Квитки в парк класифікуються за ступенем відвідуваності, від найменш відвідуваних днів (категорія «Tier 0») до найпопулярніших періодів (категорія «Tier 6»). Відповідно, більш високими числами позначають більш популярні та дорожчі дні для відвідин парку Діснейленд.

Важливо відзначити, що ціна на найдешевший одноденний квиток категорії «Tier 0» залишається незмінною і становить 104 долари. Проте ціни на квитки на інші більш популярні дні категорій «Tier 1» – «Tier 6», зросли.

Ціни підвищилися для багатоденних абонементів і це стосується всіх періодів, що включають як святкові дні, так і звичайні будні. Наприклад, дводенний квиток тепер коштує 310 доларів США.

Ціни на абонементи з можливістю відвідування обох парків також збільшилися!

Річні абонементи, відомі як “Magic Key Passes”, також подорожчали, і існують декілька варіантів з різною вартістю. Наприклад, абонемент “Imagine Magic Key” тепер коштує 499 доларів.

Підвищення цін також стосується інших послуг, в томц числі паркування. Тепер “стандартне паркування” коштує 35 доларів, а “бажане паркування” (preferred parking) – 55 доларів, що на 5 доларів вище, ніж раніше.

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...