Діснейленд Резорт в Каліфорнії знову підвищує тарифи

Дата:

Поділитися:

Відвідувачі парку розваг “Діснейленд Резорт” в Каліфорнії (Анахейм) знову стикнуться з підвищенням цін. Підвищення було введено з 11 жовтня, точно через 1 рік після попереднього підвищення тарифів.

Курорт Діснейленд Резорт в Каліфорнії (Анахейм) складається з двох парків: Disneyland Park і новішого California Adventure Park.

Квитки в парк класифікуються за ступенем відвідуваності, від найменш відвідуваних днів (категорія «Tier 0») до найпопулярніших періодів (категорія «Tier 6»). Відповідно, більш високими числами позначають більш популярні та дорожчі дні для відвідин парку Діснейленд.

Важливо відзначити, що ціна на найдешевший одноденний квиток категорії «Tier 0» залишається незмінною і становить 104 долари. Проте ціни на квитки на інші більш популярні дні категорій «Tier 1» – «Tier 6», зросли.

Ціни підвищилися для багатоденних абонементів і це стосується всіх періодів, що включають як святкові дні, так і звичайні будні. Наприклад, дводенний квиток тепер коштує 310 доларів США.

Ціни на абонементи з можливістю відвідування обох парків також збільшилися!

Річні абонементи, відомі як “Magic Key Passes”, також подорожчали, і існують декілька варіантів з різною вартістю. Наприклад, абонемент “Imagine Magic Key” тепер коштує 499 доларів.

Підвищення цін також стосується інших послуг, в томц числі паркування. Тепер “стандартне паркування” коштує 35 доларів, а “бажане паркування” (preferred parking) – 55 доларів, що на 5 доларів вище, ніж раніше.

Не забувай!

Знайти и забронювати готель

Знайти та купити авіаквиток по хорошій ціні

Орендувати автомобіль

Купити страховку подорожуючого

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...