Скасовано безвізовий транзит через Мексику

Дата:

Поділитися:

Починаючи з 22 жовтня 2023 року, ви не зможете скористатися безвізовим транзитом через Мексику, який раніше був діючим.

Таку заяву зробило Міністерство закордонних справ Мексики з посиланням на статтю 37 Закону про міграцію.

Це означає, що навіть якщо Мексика не є вашим кінцевим пунктом призначення, і ви подорожуєте в третю країну, вам потрібна мексиканська віза.

Ця правило повністю співпадає з правилами Сполучених Штатів. Відомо, що навіть для транзитного перельоту через США вам потрібна американська віза.

На даний момент таке ж правило діє і в Мексиці. Авіакомпанії не допустять вас на борт рейсу, якщо ви транзитом подорожуєте через Мексику і не маєте мексиканської візи.

Нагадую, що громадяни України та деяких інших країн можуть отримати електронну мексиканську візу. Цього достатньо для можливості транзиту.

Мексиканська віза або електронне дозвіл не потрібні, якщо у вас є дійсна віза США, Канади, Японії, або постійне проживання в ЄС, США, Канаді, Японії, Великобританії, Північній Ірландії або країнах Тихоокеанського альянсу (Чилі, Перу, Колумбія).

Враховуйте цю інформацію при плануванні подорожей.

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...