Німеччина підтримує подовження захисту для українських біженців

Дата:

Поділитися:

Федеральний міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер висловила підтримку подовженню статусу захисту для українських військових біженців в Європейському союзі. Фезер заявила, що підтримує подовження цього статусу в інтерв’ю газеті Funke Mediengruppe і обговорить рішення з міністрами внутрішніх справ інших країн ЄС.

ЄС пропонує розширити правила захисту для українців

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що Комісія запропонує розширити правила тимчасового захисту для українців в ЄС. Згідно з вон дер Ляйєн, військові біженці зможуть перебувати в ЄС щонайменше до березня 2025 року.

ЄС активував директиву щодо “масового припливу” біженців через російську агресію

Директива ЄС щодо “масового припливу” переміщених осіб була активована країнами ЄС незабаром після початку агресивної війни Росії в Україні. Останнє подовження цієї директиви діє до 4 березня 2024 року, і ймовірно, її дія буде продовжена до березня 2025 року.

Однією з переваг цього правила є те, що постраждалим особам не потрібно проходити тривалу процедуру отримання притулку. Вони також одразу отримують доступ до соціальних допомог, освіти, житла і дозволу на роботу.

Фезер стверджує, що завдяки спільним зусиллям було врятувано багато життів, і вони повинні продовжувати надавати допомогу, поки триває жахлива війна в Україні.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...