Німеччина підтримує подовження захисту для українських біженців

Дата:

Поділитися:

Федеральний міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер висловила підтримку подовженню статусу захисту для українських військових біженців в Європейському союзі. Фезер заявила, що підтримує подовження цього статусу в інтерв’ю газеті Funke Mediengruppe і обговорить рішення з міністрами внутрішніх справ інших країн ЄС.

ЄС пропонує розширити правила захисту для українців

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що Комісія запропонує розширити правила тимчасового захисту для українців в ЄС. Згідно з вон дер Ляйєн, військові біженці зможуть перебувати в ЄС щонайменше до березня 2025 року.

ЄС активував директиву щодо “масового припливу” біженців через російську агресію

Директива ЄС щодо “масового припливу” переміщених осіб була активована країнами ЄС незабаром після початку агресивної війни Росії в Україні. Останнє подовження цієї директиви діє до 4 березня 2024 року, і ймовірно, її дія буде продовжена до березня 2025 року.

Однією з переваг цього правила є те, що постраждалим особам не потрібно проходити тривалу процедуру отримання притулку. Вони також одразу отримують доступ до соціальних допомог, освіти, житла і дозволу на роботу.

Фезер стверджує, що завдяки спільним зусиллям було врятувано багато життів, і вони повинні продовжувати надавати допомогу, поки триває жахлива війна в Україні.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Барселона підвищує туристичний збір

Барселона планує збільшити туристичний збір з €3.25 до €4 на людину за ніч. Цю ідею підтримав муніципальний рада...

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...