На курортах Мексики зросли випадки лихоманки Денге

Дата:

Поділитися:

На 21 липня 2023 року в мексиканському штаті Кінтана-Роо зареєстровано 1426 випадків захворювання на Денге. Це важлива інформація про поширення цього небезпечного захворювання.

Порівнюючи ці дані зі статистикою за весь 2022 рік, можна побачити, що на Карибському узбережжі Мексики минулого року було всього 231 випадок денгі. Це свідчить про значне збільшення захворюваності в поточному році.

Муніципалітет Беніто Хуарес, де розташований популярний курорт Канкун, страждає найбільше. Тут зареєстровано понад 108 випадків Денге. Також Плая-дель-Кармен повідомляє про 82 випадки цього захворювання.

В столиці штату Кінтана-Роо, Четумале, також спостерігається висока захворюваність, але це пов’язано з близькістю до річки Ріо-Одно на кордоні з Белізом. Ця річка є природним резервуаром, необхідним для розмноження комарів, які є переносниками Денге.

Найбільше благополуччя з Денге спостерігається на островах Косумель, Ісла-Мухерес, в Тулуме і Пуерто-Морелосе.

З усіх зареєстрованих випадків в Кінтана-Роо, 771 відносяться до легкої форми Денге, 623 – до випадків з тривожними симптомами і 32 – до важких випадків. В середньому в штаті кожного дня з’являється 7,16 нових випадків зараження. Однак реальна кількість хворих, ймовірно, вища, оскільки неефективне лікування заважає хворим звертатися за медичною допомогою, і такі випадки не враховуються в статистиці.

Також слід відзначити, що в 2023 році в штаті Кінтана-Роо було підтверджено три смерті від Денге. Усі ці випадки зареєстровані в Канкуні, і жертвами стали чоловіки, які не звернулися за медичною допомогою вчасно. Це підкреслює важливість своєчасного звернення до лікарів при підозрі на Денге.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...