На курортах Мексики зросли випадки лихоманки Денге

Дата:

Поділитися:

На 21 липня 2023 року в мексиканському штаті Кінтана-Роо зареєстровано 1426 випадків захворювання на Денге. Це важлива інформація про поширення цього небезпечного захворювання.

Порівнюючи ці дані зі статистикою за весь 2022 рік, можна побачити, що на Карибському узбережжі Мексики минулого року було всього 231 випадок денгі. Це свідчить про значне збільшення захворюваності в поточному році.

Муніципалітет Беніто Хуарес, де розташований популярний курорт Канкун, страждає найбільше. Тут зареєстровано понад 108 випадків Денге. Також Плая-дель-Кармен повідомляє про 82 випадки цього захворювання.

В столиці штату Кінтана-Роо, Четумале, також спостерігається висока захворюваність, але це пов’язано з близькістю до річки Ріо-Одно на кордоні з Белізом. Ця річка є природним резервуаром, необхідним для розмноження комарів, які є переносниками Денге.

Найбільше благополуччя з Денге спостерігається на островах Косумель, Ісла-Мухерес, в Тулуме і Пуерто-Морелосе.

З усіх зареєстрованих випадків в Кінтана-Роо, 771 відносяться до легкої форми Денге, 623 – до випадків з тривожними симптомами і 32 – до важких випадків. В середньому в штаті кожного дня з’являється 7,16 нових випадків зараження. Однак реальна кількість хворих, ймовірно, вища, оскільки неефективне лікування заважає хворим звертатися за медичною допомогою, і такі випадки не враховуються в статистиці.

Також слід відзначити, що в 2023 році в штаті Кінтана-Роо було підтверджено три смерті від Денге. Усі ці випадки зареєстровані в Канкуні, і жертвами стали чоловіки, які не звернулися за медичною допомогою вчасно. Це підкреслює важливість своєчасного звернення до лікарів при підозрі на Денге.

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Японія запускає програму віз для цифрових кочівників

Починаючи з кінця березня 2024 року, Японія готується до запуску програми для цифрових кочівників. Відповідну візу зможуть отримати...

Мусорна гора: Японія вводить обмеження для відвідувачів Фудзі

Як повідомляє euronews.travel, починаючи з цього літа, відвідувачам гори Фудзі доведеться сплатити за підйом одним із популярних маршрутів...

Turkish Airlines почнуть літати в Австралію

Turkish Airlines оголосила про початок продажу квитків на свої перші рейси з Стамбула до Мельбурна, починаючи з 15...

Венеція вводить податок на туризм: деталі

Після тривалих обговорень і суперечок влада Венеції остаточно вводить плату за в'їзд до міста у вихідні та пікові...