AlexUA, підсумки 2023

Дата:

Поділитися:

Традиційно підводжу підсумки року, що минає. Головні досягнення та надії 2023 року, віддалена робота та плани на наступний рік.

Через тривалу війну подорожей у 2023 році не було. Головне бажання на цей рік, яке ми загадали в кінці минулого року, так і не здійснилося. Відповідно, про подорожі в цих підсумках нічого не буде.

І фактично, і географічно цей рік можна розділити на дві рівні частини. Половину часу ми провели на дачі, другу половину в Києві.

Незважаючи на те, що ми не подорожували, у цьому році сталося кілька подій, на які ми можемо пишатися і відносимо їх до досягнень.

Досягнення року — робота

Щодо блогу: у цьому році сайту LifeIsTravel виповнилося 10 років. І саме завдяки йому я працюю онлайн і веду той спосіб життя, який мені подобається. Мені не потрібно ходити на роботу з 9 до 6, узгоджувати відпустку з керівництвом та просити підняти зарплату. Всі ці питання і багато інших, включаючи фінансові, я регулюю самостійно. Далеко не кожен блог про подорожі може протриматися на плаву 10 років і при цьому показувати зростання відвідуваності та доходу.

Про самостійні подорожі: якщо в минулому році подорожі суттєво скоротилися, то в 2023-му все повернулося практично на рівень 2019 року. Про це загалом дуже широка тема, і тут лише сухе констатування факту.

Про новий сайт: у цьому році зробив те, що давно планував, але завжди щось заважувало. Запустив версію сайту LifeIsTravel англійською та українською мовами. Сайт вийшов крутим і продуманим. У новій версії оптимізоване коротке меню, при цьому тематика стала різноманітніше — вийшло більше схожим на журнал про життя та подорожі і про те, що мене хвилює.

Щодо віз в США: ще одне досягнення року — ми суттєво просунули візовий консалтинг. Нагадаю, що я вже 10 років консультую по отриманню віз в Сполучені Штати. У 2023 році кількість людей, кого ми відправили в Америку, традиційно вимірюється літаками, оскільки це декілька сотень осіб. Відсоток схвалень для туристичних віз в США у нас сягав 90%.

Щодо нематеріального, але дуже важливого: у цьому році я отримав кілька сотень відгуків та подяк за свою роботу від людей, яким ми допомогли отримати візу в США. Вважаю це головним досягненням і головним результатом року, що минає. Детально про підсумки роботи з американськими візами напишу на своєму сайті VisaHome, який повністю присвячений отриманню візи в США.

Щодо фінансів: у цьому році ми заплатили рекордну суму податків своїй країні, які точно не будуть зайвими в умовах війни.

Dacha, Ukraine
Dacha, Ukraine

Досягнення року — побут

У побуті, так само, як і в роботі, фактично йшли проти течії. Половину часу ми проводимо на дачі, і це фактично наш другий дім. В умовах війни розпочинати будівництво, здавалося б, не мало сенсу, але ми пішли проти течії. Дачний будиночок ми трошки перебудували ще до війни, а цим літом взялися і побудували літню кухню. Спочатку планувалося щось скромне і маленьке, але, як часто буває, плани дещо змінилися в ході будівництва. Вийшов досить вражаючий простір для відпочинку і роботи — з кухнею, зоною барбекю і барною стійкою з видом на сад.

Крім цього, доробили простір біля літнього будиночка і побудували поруч літню терасу. Тепер на дачі стало більше місця для творчості та роботи.

Dacha, Ukraine
Dacha, Ukraine

Плани на 2024 рік

Планів на відпочинок у наступному році немає. Багато планів на роботу, а саме розширити візові послуги. Зокрема, плануємо зайнятися візами в Великобританію. Збираюся продовжити розвивати блог і зробити його максимально інформативним та корисним.

Надії року

До надії на завершення війни і мир в Україні додалася надія на якнайшвидший мир в Ізраїлі, де живуть наші друзі.

Всіх з Різдвом і Новим роком. Миру та добра всім!

Більше по цій темі:

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Всесвітній день посмішки: Країни в яких посміхаються частіше?

У першу п'ятницю жовтня світ відзначає День посмішки. Які нації посміхаються частіше і чи пов'язано це з їхнім...

AlexUA, підсумки 2022

2020-й вважався найгіршим роком в історії і протримався на цій сумнівній вершині всього пару років. Тепер ми можемо...