Варшава – Чернівці: Укрзалізниця подовжує популярний маршрут

Дата:

Поділитися:

10 днів тому Укрзалізниця запустила новий потяг Варшава — Рава-Руська — Львів — Коломия. За цей час ним вже скористалось понад 2800 пасажирів, повідомлює Укрзалізниця в своїх дописах на Фейсбук.

За цей час було отримано  багато побажань від пасажирів продовжити цей маршрут до Чернівців. До речі, це з самого початку виглядало логічно. Нарешті Укразалізниця почула людей і продовжила цей потяг до Чернівців.

Поки що рейс №868/867 буде працювати в експериментальному режимі  і ходитиме з Чернівців до Рави Руської 5 разів на тиждень. Призначено також додаткові рейси в сполученні Чернівці – Рава-Руська через Івано-Франківськ та Львів.

Квитки на всі рейси можна придбати поки що через застосунок Укрзалізниці, на сайті, в чат-боті або в касах вокзалів. До Варшави квитки можна придбати тільки через застосунок.

Час в дорозі з Чернівців до Варшави – 14 годин. На популярній ділянці Львів – Рава Руська пасажири проведуть всього 1,5 години. В Раві-Руській пасажири роблять пересадку на потяг польського перевізника SKPL. Це пов’язано із різною шириною колії в Україні та країнах ЄС.

В потягу є доступ до Wi-Fi через Starlink.

Під цей рейс в Раві Руській реконструювали залізничний вокзал, а в минулому році провели капітальний ремонт євроколії на ділянці 8 км від Держкордону до станції Рава-Руська.

Через які станції буде проходити цей маршрут?

Потяг прямує через такі населенні пункти: Снятин, Заболотів, Коломию, Івано-Франківськ, Калуш, Долину, Моршин, Стрий, Львів, Брюховичі та Жовкву.

Плануйте свої подорожі із врахуванням цієї інформації.

Не забувай!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я

 

Схожі статті

Італія запустила програму для цифрових кочівників

Нова віза для віддалених працівників вводиться в дії законом Італії від 28 березня 2024 року і починає діяти...

Новий залізничний маршрут із України в Прагу

Чеський оператор RegioJet запускає залізничний маршрут між Прагою та Чопом. Перший рейс стартує вже 27 березня. На сайті RegioJet...

Нова вимога від Непалу для підйому на Еверест

Перед сезоном підйомів на Еверест Непал зобов'язав усіх альпіністів мати GPS-трекери. Раніше ця вимога була необов'язковою, і трекерами...

Готель в Сінгапурі, який виплатить, якщо під час відпустки піде дощ

У Сінгапурі з'явився готель, який виплачує своїм мешканцям, якщо під час їх відпустки піде дощ, повідомляє CNN Travel. У...